MONSTER PROTALITY Season 7 Final Aşaması, 22-23-24 Eylül’de Sizlerle!

Sıradaki içerik:

MONSTER PROTALITY Season 7 Final Aşaması, 22-23-24 Eylül’de Sizlerle!

e
sv

Netflix, Prime Video, Disney Plus ve daha fazlasında 5 yeni film ve dizi

22 Eylül 2023 23:34

Son birkaç hafta yeni film ve diziler konusunda oldukça sönük geçti ancak bu hafta sonu birçok büyük isim ekranlara geri dönüyor.

Netflix’teki Sex Education 4. sezon, dünyanın en iyi yayın hizmetine yeni Spy Kids spin-off’u Spy Kids ile katılıyor: Armageddon, başrollerinde Zachary Levi ve Gina Rodriguez yer alıyor.

Aşağıda, bu hafta sonu Netflix, Prime Video, Disney Plus ve daha fazlasında izleyebileceğiniz en iyi yeni film ve dizilerden seçtiklerimizi bulacaksınız.

Sex Education 4. sezon (Netflix)


Herkesin favori tabu yıkıcı Netlflix dizisi Sex Education, uzun zamandır beklenen dördüncü sezonuyla bu hafta sonu geri dönüyor.

Dizinin üçüncü sezonu Moordale’in nakit sıkıntısı çekmesi ve kapanmaya hazır olmasıyla sona ermişti, bu nedenle bu ikilemin Sex Education 4. sezonun odak noktası olduğunu öğrenmek sürpriz olmayacak. Yeni bölümler ayrıca Maeve’in Amerika’daki yeni hayatına ve Jean’in yeni bebeği Joy’un Jakob’dan olmayabileceğini keşfetmesine de değinecek. Ouch.

Laurie Nunn’un çığır açan lise draması, 2019’da ilk kez yayınlandığından beri en iyi Netflix dizileri listemizin bir parçası oldu ve Sex Education 4. sezonun bu eğilimi değiştirmesini beklemiyoruz.

Şimdi Netflix’te izlenebilir.

No One Will Save You (Hulu, Disney Plus)


Bugünlerde yayın hizmetlerinde iyi korku filmlerine nadiren rastlanıyor, ancak Hulu’nun yeni doğaüstü gerilim filmi No One Will Save You bu eğilime bir istisna oluşturabilir.

Başrolünde Kaitlyn Dever’in yer aldığı bu 90 dakikalık korku filmi, yalnız yaşarken aniden dünya dışı ziyaretçilerin evini istilasına uğrayan genç bir kadın olan Brynn’e odaklanıyor.

Eleştirmenler, İngiltere’de Disney Plus üzerinden izlenebilen No One Will Save You’yu “ev istilası korkusuna sinir bozucu bir dokunuş” olarak tanımlayarak, bu yılın en iyi Hulu filmleri arasında yer alabileceğini öne sürüyor.

Spy Kids: Armageddon (Netflix)


Spy Kids filmleri harika başladı, sonra kötüleşti, sonra berbat oldu, ancak Netflix son aile dostu macerası Spy Kids’in yeniden canlanmasını umuyor: Armageddon, bir zamanlar çok sevilen bu seriyi yeniden canlandırabilir.

İşte filmin resmi sinopsisi: Dünyanın en büyük gizli ajanlarının çocukları farkında olmadan güçlü bir oyun geliştiricisinin tüm teknolojiyi kontrol etmesini sağlayan bir bilgisayar virüsünü serbest bırakmasına yardım edince, ebeveynlerini ve dünyayı kurtarmak için kendileri de casus olmak zorunda kalırlar.

Elbette, bu olay örgüsü biraz önceki dört Spy Kids filminin bir araya getirilmiş haline benziyor ama bu kötü bir şey değil. Gerçekten de, “Aynı formül, farklı aile, hala eğlenceli”, Spy Kids için eleştirmenlerin ortak görüşü gibi görünüyor: Armageddon, bu hafta sonu çocuklarla birlikte kesinlikle izlenmesi gereken bir film.

Şimdi Netflix’te izlenebilir.

Cassandro (Prime Video)


Oscar ödüllü belgeselci Roger Ross Williams bu hafta sonu Cassandro ile Prime Video’daki ilk uzun metrajlı filmini çekiyor.

Bu “baş döndürücü derecede eğlenceli ve kutlayıcı” biyografik film, hayranları tarafından Cassandro ya da “lucha libre’nin Liberace’si” olarak bilinen gösterişli ve güçlü Meksikalı güreşçi Saúl Armendáriz’in (Gael García Bernal) ilham verici gerçek hikayesini anlatıyor.

Cassandro, kısa süreli gösteriminin ardından neredeyse evrensel bir eleştirel beğeni topladı, bu yüzden kesinlikle yakında en iyi Prime Video filmleri listemize eklenecek bir film.

Şimdi Prime Video’da izleyebilirsiniz.

Still Up (Apple TV Plus)


Bu hafta sonu biraz daha hafif bir şeyler izlemek istiyorsanız, Apple TV Plus’ın yeni romantik komedi dizisi Still Up artık izlenebilir.

Bu sekiz bölümlük dizi, uykusuzluk çeken en iyi arkadaşlar Lisa (Antonia Thomas) ve Danny’nin (Craig Roberts)  birlikte geçirdikleri zaman içinde, gezinirken ilişkilerinin derinleşmesini konu alıyor.

Eleştirmenler Still Up’ı “genellikle bu kelimenin ima ettiği o inişli çıkışlı, inişli çıkışlı havası olmayan bir romantik komedi” olarak tanımlıyorlar ki bu da dizinin hoş bir değişiklik yaratabileceğini gösteriyor. Dizinin ilk üç bölümü şu anda yayında, kalan beş bölüm ise 27 Ekim’e kadar her Cuma yayınlanacak.

 

 

Daha fazla haber için;

Windows 11 parolaları yönetmek için destek alıyor

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!