Yeni bir ChatGPT arkadaşlık dolandırıcılığı, yalnız yapay zeka hayranlarını avlamaya çalışıyor

Sıradaki içerik:

Yeni bir ChatGPT arkadaşlık dolandırıcılığı, yalnız yapay zeka hayranlarını avlamaya çalışıyor

e
sv

MyFitnessPal, WearOS akıllı saatlerde kalori saymayı çok daha kolay hale getirdi

07 Ekim 2023 13:20

MyFitnessPal, biraz kilo vermek, hacim kazanmak ve kas yapmak ya da sadece makro besin alımını kontrol etmek isteyen herkes için son derece yararlı bir araç olduğunu kanıtlamıştır.

Eğer bu size saçma sapan bir şey gibi geliyorsa, uygulama temel olarak aldığınız yiyeceklerin kaç gram karbonhidrat, yağ, protein ve şeker içerdiğini hesaplama olanağı sağlıyor. MyFitnessPal buradan, belirli hedeflere ulaşmak için her birinden ne kadar almanız gerektiği veya kilo almak ya da vermek için toplamda kaç kaloriye ihtiyacınız olduğu konusunda önerilerde bulunacaktır.

Temel paket herkes için ücretsizdir ve uygulama Garmin Connect’ten Strava’ya ve ötesine kadar her şeyle entegre olur, böylece herhangi bir günde toplam kalori yakımının doğru bir resmini elde edebilirsiniz.

Ancak şimdi MyFitnessPal, Wear OS kullanıcıları için daha fazla entegrasyon sunarak Android tabanlı akıllı saat ve fitness takip cihazlarının yiyecekleri ve sıvı alımını kaydetmesini ve tüm bu önemli makroları bilekten takip etmesini çok daha kolay hale getiriyor.

Bu işlevsellik bir süredir Apple Watch kullanıcıları için mevcuttu, ancak Android kullanıcılarına açılması, örneğin merakla beklenen Pixel Watch 2’yi tercih edenlerin diyetlerini ve egzersizlerini daha iyi kontrol edebilecekleri anlamına geliyor.

Wear OS uygulamasının kullanışlı özelliklerinden biri de en çok kaydedilen öğünlerinizi kolayca ekleyebilmeniz; yani düzenli kahvaltılarınızı kaydettiyseniz, bunları birkaç dokunuşla ekleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra, ilk üç besin öğenizi (şeker, karbonhidrat, yağ vb.) takip etmek, her gün içtiğiniz su miktarını kaydetmek ve günlük toplamı görmek için öğün başına kalori alımını hızlı bir şekilde eklemek mümkündür.

Yukarıdakilerin çoğu, hedeflerinize doğru ilerledikçe kademeli olarak doldurulan okunması kolay renkli halkalarda gösterilir. Ve şimdi Google Play Store’dan indirilebilir.

 

 Daha fazla bülten için; 

‘Paycell Alışveriş Limiti’ Trendyol’da

 

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!