Apple Etkinliği 2023: iPhone 15’in 12 Eylül’deki tanıtımını nasıl izleyebilirsiniz?

Sıradaki içerik:

Apple Etkinliği 2023: iPhone 15’in 12 Eylül’deki tanıtımını nasıl izleyebilirsiniz?

e
sv

Mobil cihazlardaki Reddit kullanıcıları artık gönderileri diğer dillere çevirebiliyor

09 Eylül 2023 03:56

Reddit, kullanıcılara gönderileri diğer dillere çevirme olanağı veriyor. Başlangıç olarak İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, Portekizce, İtalyanca, Hollandaca ve İsveççe dahil olmak üzere sekiz farklı dil mevcut olacak.

Bir Reddit gönderisini çevirmek için kullanıcılar, Redditor’un kullanıcı adının altındaki üst kısımdaki “çevir” düğmesine tıklıyor. Kullanıcılar ayarlardan tercih ettikleri dili seçmelidir. Bu özellik şu anda yalnızca Android ve iOS cihazlarda ve web’de oturumu kapatan kullanıcılar için mevcuttur.

Reddit, iOS ve Android’deki yorumlar için çeviri denemeleri yaptığını da ekledi. Şirket son gönderisinde “Yakında, Reddit’teki tüm sohbet deneyiminiz çok dilli olabilir” diye belirtti.

Reddit ayrıca kullanıcılara, artık Moderatör Yardım Merkezi’ni birleştiren ve kullanıcılara tüm destek kaynakları için yeni bir merkez sunan Yardım Merkezi’ni güncellediğini hatırlattı. Bu güncelleme, Reddit’in moderatörleri diğer moderatörlere yardımcı oldukları için ödüllendiren Mod Helper Programını başlatmasının hemen ardından geldi.

 

Daha fazla bülten için; 

Dragonflight Fury Incarnate (10.1.7) Şimdi Oyunda

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!