Dünyanın En Büyük Influencer Buluşması İstanbul’da Gerçekleşecek

Sıradaki içerik:

Dünyanın En Büyük Influencer Buluşması İstanbul’da Gerçekleşecek

e
sv

Black Desert, iOS ve Android’de ön kayıtları başladı

30 Eylül 2019 22:00

Muhteşem MMORPG Black Desert, iOS ve Android’de ön kayıt için şimdi başladı

Black Desert, PC’de dört yıl geçirdikten sonra bu yıl konsollarda (PlayStation 4 ve Xbox One) piyasaya sürülen muhteşem görünümlü bir MMORPG Kara Çöl’ün harika göründüğünden bahsettik mi?

Eğer gerçekten bir PC veya konsol oyuncusu değilseniz, geliştirici Pearl Abyss mobil versiyonun iOS App Store’da ön sipariş vermek için hazır olduğunu ve Google Play Store’da ise ön kayıt için hazır olduğunu açıkladığından beri Black Desert’i deneme şansınız olacak.

 

Black Desert Mobile’ın Aralık ayında Güneydoğu Asya, Kuzey Amerika ve Avrupa’da piyasaya sürüleceğini de biliyoruz. Bununla birlikte, oyuna yatırım yapmadan önce biraz uyarı yapılması gerektiğine inanıyoruz. Black Desert, oradaki en berbat MMORPG’lerden biri, bu nedenle, herhangi bir ilerleme kaydetmek istiyorsanız, oyunda çok fazla zaman geçirmeye hazırlanın.

Black Desert, bir oyunda bugüne kadar gördüğümüz en etkileyici karakter yaratıcısına sahip. Şimdi, oyunu kontrol etmeye hazırsanız, App Store veya Google Play’e gidin ve tam olarak Black Desert Mobile’ın ne zaman oynanabileceğini bilmek için ön kayıt olun. Ayrıca, oyunun mobil versiyonuyla ilgili birçok bilgi resmi web sitesinde bulunmaktadır .

Oyundan Resimler

Oyundan Resimler

Oyundan Resimler

Oyundan Resimler

 

 

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!