Facebook, yakında tartışmaları sonlandırmak için ‘beğeni’ sayacını gizleyebilir

Sıradaki içerik:

Facebook, yakında tartışmaları sonlandırmak için ‘beğeni’ sayacını gizleyebilir

e
sv

Microsoft ve Intel, çift ekranlı dizüstü bilgisayarların geleceğini şekillendirmek için bir araya geldi

03 Eylül 2019 22:00

Yeni bir rapora göre, Microsoft’un ortak ekranlar geliştirmek ve bu tür cihazlar için geleceği şekillendirmek için Intel ile ortaklık yaptığını iddia ediliyor. Bu da bize çift ekranlı dizüstü bilgisayarlarda ilerlemenin ne kadar ciddi olduğunu gösteriyor.

Bu bilgi, Microsoft ve Intel’in yakın zamanda çift ekranlı dizüstü bilgisayarlar için standartlar oluşturmaya başladığını iddia eden DigiTimes’tan geliyor ve bunlar da katlanabilir bir ekrana sahip dizüstü bilgisayarlara da genişletilecek olan standartlar (Ortada bir çeşit şık ekran altı menteşesi kullanılıyor).

Elbette, Microsoft’un yanı sıra diğer dizüstü bilgisayar üreticilerinin de bu hatlardaki potansiyel cihazları gösteren birçok patenti ve konseptini gördük. Aslında, Lenovo zaten ThinkPad X1 katlanabilir tablet prototipine sahip, Dell’in yol haritası gelecek yıl gelecek çift ekranlı bir XPS makinesini gösteriyor ve elbette Microsoft’un Surface Centaurus çift ekranlı dizüstü bilgisayarı hakkında çok şey duyuyoruz.

Bununla birlikte, her zaman en güvenilir kaynak olmadığından ve makale, özellikle yukarıdaki bilgilerden başka hiçbir şey sağlamadığında, kısa bir taslak olduğu için bu DigiTimes raporunda biraz dikkatli olmak zorundayız. Bununla birlikte, Microsoft’un bu makinelerin uyması gereken standartlar açısından bazı kesin ayrıntıları çözmek isteyebileceği mantıklı geliyor.

Dahası, Microsoft’un söz konusu Surface Centaurus’ta Intel ile çalıştığını zaten duyduk, bu nedenle daha geniş bir ortaklık da mantıklı geliyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!