Belgeler, Meta’nın Yıllarca Kınamasına Rağmen Veri Kazıma İçin Para Ödediğini Gösteriyor

Sıradaki içerik:

Belgeler, Meta’nın Yıllarca Kınamasına Rağmen Veri Kazıma İçin Para Ödediğini Gösteriyor

e
sv

Microsoft, OpenAI Destekli Özelliklerle Teams Premium’u Kullanıma Sunuyor

04 Şubat 2023 10:00

Hizmet yakında GPT-3.5’in yardımıyla otomatik olarak oluşturulmuş toplantı notları sunacak.

Microsoft’un OpenAI’ye milyarlarca dolarlık yatırım yaptığı haberini alır almaz, şirketin teknolojisini daha fazla ürün ve hizmetine entegre ediyor. Microsoft, Teams Premium’un artık geniş çapta kullanılabilir olduğunu duyurdu. Microsoft, hizmetin OpenAI’nin GPT-3.5’i tarafından desteklenen büyük dil modellerinin yanı sıra toplantıları “daha akıllı, kişiselleştirilmiş ve korumalı” hale getirmeye yönelik diğer teknolojileri içerdiğini söylüyor.

Teams Premium, PowerPoint Live’da yapay zeka tarafından oluşturulan bölümler ve “bir toplantıdan ayrılıp toplantıya katıldığınız zaman için kişiselleştirilmiş zaman çizelgesi işaretçileri” sunar. GPT-3.5’in yardımıyla. Kullanıcılar, yapay zeka tarafından oluşturulan görev ve eylem öğesi önerilerine de erişebilecek. Microsoft, muhtemelen Teams Premium AI özelliklerini zaman içinde genişletecektir.

Şirket daha önce geliştiriciler için Azure OpenAI Hizmeti’nin yanı sıra yeni başlayanların kendi uygulamalarını oluşturmasına yardımcı olacak bir araç ve her ikisi de OpenAI teknolojisi tarafından desteklenen bir grafik tasarım uygulaması sunmuştu. Sokaktaki söylentilere göre Microsoft, OpenAI’nin şaşırtıcı derecede popüler sohbet robotu ChatGPT’yi Bing’e inşa ediyor (Google’ın da Arama için bir AI sohbet robotu üzerinde çalıştığı söyleniyor.)

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!