Unity tartışmalı Runtime Fee’sinde bazı değişiklikler yapıyor, “sert geri bildirimleri” için topluluğa teşekkür ediyor

Sıradaki içerik:

Unity tartışmalı Runtime Fee’sinde bazı değişiklikler yapıyor, “sert geri bildirimleri” için topluluğa teşekkür ediyor

e
sv

Microsoft bir sonraki iş için dizüstü bilgisayarınızın Surface olmasını gerçekten istiyor

0 okunma — 24 Eylül 2023 23:49

Microsoft, sunduğu en son yapay zeka teknolojisi de dahil olmak üzere yazılımını kullanan kurumsal müşterilere hitap edeceğini umduğu önde gelen dizüstü bilgisayarlarının en son sürümlerini tanıttı.

Şirket, üç yeni iş dizüstü bilgisayarının üretkenlik, yaratıcılık ve işbirliği göz önünde bulundurularak tasarlandığını, ancak bunun ötesinde, BT profesyonellerini ve diğer karar vericileri kontrol ve uzun ömürlülüklerinde memnun etmeyi amaçladıklarını söyledi.

Aynı zamanda şirket, toplantı odası için en yeni beyaz tahta ve video konferans ekranını, ayrı olarak ele aldığımız Surface Hub 3’ü duyurdu.

İş dünyası için üç yeni Surface dizüstü bilgisayar
En son tedaviyi alan ilk cihaz, bir dizüstü bilgisayarın işlevselliğini ve pratikliğini bir tabletin çok yönlülüğü ile harmanlayan yepyeni Surface Laptop Studio 2’dir: dokunmatik ekran, hareket halindeyken not alma ve tasarım çalışmaları için Surface Slim Pen 2 ile uyumludur.
Microsoft, en yeni 13. Nesil Intel Core işlemcilerin bir önceki modele göre iki kattan fazla performans sunduğunu söylüyor. Bunlar ve Nvidia RTX 2000 Ada Generation veya Nvidia GeForce RTX 4050 ve 4060 GPU’lar, onu medya yoğun iş yükleri için ideal hale getiriyor.

Yükseltilmiş Surface Laptop Go 3 en çok tipik bir ofis çalışanına yakışıyor, ancak 16 GB’a kadar RAM ile oldukça yoğun iş yüklerinin üstesinden gelebilir. 15 saatlik pil ömrü ve bunu oldukça hızlı bir şekilde yenilemek için hızlı şarj vaat ediyor.

Son olarak Surface Go 4, geliştirilmiş bir batarya ile yükseltildi ve şimdi orijinal Surface Go’dan 4,5 kata kadar daha fazla performans sunuyor. Redmond, bu tablet-dizüstü bilgisayar hibritinin kompakt boyutu sayesinde en çok sağlık ve perakende çalışanlarına uygun olduğunu düşünüyor.

Surface Genel Müdürü Nancie Gaskill, “Yeni Surface cihazlarımız, son kullanıcıların daha üretken, yaratıcı ve işbirlikçi olma ihtiyaçları ve istekleri için tasarlanırken, BT profesyonellerinin bu cihazları yaşam döngüsü boyunca geniş ölçekte dağıtma, yönetme ve destekleme ihtiyaçlarını destekliyor” dedi.

“Bu yeni ürünlerle sadece yeni inovasyon ve teknoloji getirmekle kalmıyor, aynı zamanda daha fazla performans, gelişmiş güvenlik, yönetilebilirlik ve onarılabilirlik ile en çok talep edilen ticari özelliklerden bazılarını sunuyoruz.”

 

 

Daha fazla haber için;

Microsoft bir sonraki iş için dizüstü bilgisayarınızın Surface olmasını gerçekten istiyor

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!