CNET, Tartışmaların Ortasında AI Tarafından Yazılmış Hikayelerin Yayınlanmasını Duraklatıyor

Sıradaki içerik:

CNET, Tartışmaların Ortasında AI Tarafından Yazılmış Hikayelerin Yayınlanmasını Duraklatıyor

e
sv

‘Marvel’s Avengers’ 30 Eylül’den Sonra Resmi Destek Almayacak

0 okunma — 22 Ocak 2023 13:02

Oyunun son denge yaması 31 Mart’ta gelecek.

Oyunun çoğu için mücadele ettiği iki yıllık bir koşunun ardından Crystal Dynamics, Marvel’s Avengers’ın gelişimini yavaşlatıyor. Projenin yakında sona ereceğine dair bir haberin ardından stüdyo, Cuma günü bir blog gönderisi yayınlayarak 30 Eylül’den sonra canlı hizmet başlığını desteklemeyi bırakmayı planladığını duyurdu.

Crystal Dynamics, son bir denge yaması yayınlayacak ve 31 Mart’ta Marvel’s Avengers oyun içi kozmetik mağazasını kapatacak. Aynı gün oyuncular, kalan Kredi bakiyelerinin aşağıdaki tabloda gösterildiği gibi oyun içi kaynaklara dönüştürüldüğünü görecekler. Ek olarak, “topluluğumuza olan minnettarlığımızın bir göstergesi olarak” Crystal Dynamics, daha önce yalnızca pazardan elde edilebilen kozmetiklerin, oyunun bir kopyasına sahip olan tüm oyuncular için ücretsiz olacağını söylüyor.

Resmi destek 30 Eylül’de sona erdikten sonra oyuncular Marvel’s Avengers’ı Xbox Live ve PlayStation Plus üzerinden kendi başlarına ve arkadaşlarıyla oynamaya devam edebilirler. Geliştirici, “Oyunun işleyişinde yaptığımız değişiklikler, mümkün olduğunca uzun bir ömür sağlayacaktır” dedi. “Ancak 30 Eylül 2023’ten sonra, öngörülemeyen koşullar nedeniyle ortaya çıkan sorunları çözebileceğimizi garanti edemeyiz.” Crystal Dynamics, “ortaklarımızla birlikte” unvan desteğini sonlandırmaya karar verdiğini söyledi.

Marvel’s Avengers’ın etkili sonu hayranlar için sürpriz olmayacak. Kasım 2020’de, oyunun satışa çıkmasından iki ay sonra, yayıncı Square Enix, oyunu yapma maliyetini karşılayamadığını söyledi. O andan itibaren şirket, projeye daha fazla para yatırma konusunda isteksiz görünüyordu. Ardından, geçen Mayıs ayında Square, Crystal Dynamics’i Embracer Group’a sattı. Aralık ayında stüdyo, Amazon ile yeni bir Tomb Raider sürümü üzerinde çalıştığını duyurdu. Tüm bunlar, Marvel’s Avengers’ı kapatma kararında etkili olmuş gibi görünüyor.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!