Aimi’nin Mobil Uygulaması, AI Tarafından Üretilen Sonsuz Vuruşları Yeniden Düzenlemenizi Sağlar

Sıradaki içerik:

Aimi’nin Mobil Uygulaması, AI Tarafından Üretilen Sonsuz Vuruşları Yeniden Düzenlemenizi Sağlar

e
sv
avatar

Mert Oduncu

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bu taşınabilir Bluetooth boombox sağlamdır, IP67 derecelidir ve 360 ​​derecelik ses sunar.

Marshall zaten birkaç sağlam, hava koşullarına dayanıklı taşınabilir Bluetooth hoparlör piyasaya sürdü, ancak şimdiye kadar nispeten küçüktüler. Bugün Middleton’un piyasaya sürülmesiyle bu durum değişti. Hala bir sırt çantasına sığacak kadar taşınabilir, ancak IP67 derecesine, orta ses seviyesinde 20 saatten fazla çalışma süresine, 50 watt’lık 360 derecelik sesi dışarı atan çift woofer’lara ve tweeter’lara sahiptir ve daha bassier 50hz ila 20kHz frekans aralığına geçer. Bugünden itibaren siyah renkte mevcuttur ve fiyatı 300 dolardır.

Middleton, Marshall’ın taşınabilir Bluetooth hoparlör serisinin yeni amiral gemisi olarak lanse ediliyor ve haklı olarak öyle. O kadar sağlam olmayan ve önemli ölçüde daha büyük olan Tufton dışında, Middleton artık şirketin ahırındaki en güçlü taşınabilir cihazlardan biri. 4,3 x 9 x 3,75 inç boyutlarıyla sundukları en büyük IP67 dereceli hoparlör ve dört taraftan da sesi ilk çıkaran hoparlörlerden biri. Şirket bileşenleri zaten su geçirmez hale getirdiği için diğer modellerde görülen kauçuk bağlantı noktası durdurucusunu da ortadan kaldırıyor.

Belirtildiği gibi, Middleton tek bir şarjla, elbette düşük ve orta ses seviyesinde 20 saatten fazla çalma süresi için derecelendirilmiştir. Bunu uzun süredir tam güçte test etme şansımız olmadı, ancak şarj iyi gidiyor gibi görünüyor. Hoparlör, toplam 9.600 mAh olan üç pil hücresine sahiptir ve gerekirse hoparlörü bir USB-C güç bankası olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca, sıkışma sırasında şarjınız azalıyorsa, şarj olurken her zaman kullanabilirsiniz.

360 derecelik ses, iki adet 15 watt’lık woofer, iki adet 10 watt’lık tweeter ve müziği bu tıknaz dikdörtgenin küçük uçlarından dışarıya pompalamaya yarayan bir çift pasif yayıcı tarafından sağlanır. Bu dört kiloluk cihazın çıktısı saygın ve düşük frekansları iyi idare ediyor. Ayrıca, size iyi bir dinamik aralık sağlayan ve titreştirdiğiniz seslere önemli bir derinlik sağlayan Marshall markasına sahip sese de sahip olursunuz.

Tıpkı Emberton ve Willen gibi, Middleton da yüzde 55 oranında tüketici sonrası geri dönüştürülmüş plastikten oluşan ve yüzde 100 PVC içermeyen yumuşak dokunuşlu bir dış yüzeye sahip. Ayrıca elinizin içinden kolayca geçirebileceğiniz bir taşıma askısı vardır. En üstte, kardeşlerinden daha fazla uygulamalı ayar sağlayan yerleşik kontroller bulacaksınız. Bir Bluetooth düğmesi (Yığın Modu kontrolü olarak da işlev görür) ve açma/kapama, ses kontrolü ve parça seçimi (ileri veya geri) için çok amaçlı bir joystick vardır. Ayrıca fiziksel düğmeleri olmayan Marshall hoparlörlerinden biri için memnuniyetle karşılanan ve bir ilk olan bas ve tiz kontrollerine de sahip oluyorsunuz. Seviye göstergesi, yukarıdakilerin çoğuyla birlikte çalışır. Pil seviyesini gösterir, ancak tümü arkadan aydınlatmalı kırmızı aydınlatma ile ses seviyesi, bas ve tiz seviyelerini de gösterir.

Bu hoparlör aynı zamanda Marshall’ın Yığın Modu özelliğini destekleyen en büyük modeldir. Marshall Bluetooth uygulamasını kullanarak bir oturum başlatabilir ve katılmak için Bluetooth düğmelerine iki kez basarak diğer Middleton, Emberton II veya Willen hoparlörlerle eşleştirebilirsiniz. Oturuma katılan konuşmacılarla henüz eşlenmemişseniz yardımcı olur. Çoğu Bluetooth taşınabilir cihazda olduğu gibi, iki (veya daha fazla) ses bir sesten çok daha iyidir ve çift doz Middleton sesi bir zevktir. Şirket, bir seferde 60’a kadar test ettikten sonra, çok sayıda uyumlu hoparlörü eşleştirebileceğinizi iddia ediyor.

Referans olarak, UE Megaboom 3 (200 $) ve JBL Charge 5 (180 $), hepsinin benzersiz ses profillerine sahip olmasına rağmen, ölçek açısından karşılaştırma için iyi modellerdir. Her zaman olduğu gibi, bu, Middleton’u kendi boyutuna göre diğer bazılarına göre biraz daha yüksek bir fiyat dilimine yerleştiriyor, ancak Marshall ürünleri genellikle hafif bir primle fiyatlandırılıyor. Mükemmel ses kalitesi ve uygun düşük seviye kapasitesi, bu modeli kesinlikle kontrol etmeye değer kılıyor.

Marshall Middleton’u siyah olarak şirketin web sitesinden bugünden itibaren 300 $ karşılığında sipariş edebilirsiniz. Krem rengini tercih ederseniz, bu yıl yaklaşık olarak İlkbahar ayını beklemeniz gerekecek.

Özellikler

Frekans Aralığı: 50Hz-20kHz

Sürücüler: İki adet 15 watt’lık woofer, iki adet 3/5-inç tweeter, iki adet pasif radyatör

Amplifikatör: İki adet 20 Woofer’lar için -watt D sınıfı amfiler, Tweeter’lar için iki adet 10 watt’lık D sınıfı amfi

Pil Tipi: Dahili şarj edilebilir Li-ion

Güç Bankası: Şarj cihazları USB-C ile hoparlörden

Çalma Süresi: 20+ saa

Hızlı Şarj: 20 dakika size iki saat çalma sağlar

Şarj Süresi : Tam şarj için 4,5 saat

Hava koşullarına dayanıklı: IP67

Aux: 3,5 mm giriş

Bluetooth Sürümü: 5.1

Menzil: 30 fit

Boyut: 4,29 x 9,06 x 3,74 inç

Ağırlık:4 LB

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!