Ofis Microsoft Teams Toplantılarınız Biraz Daha Eğlenceli Olabilir

Sıradaki içerik:

Ofis Microsoft Teams Toplantılarınız Biraz Daha Eğlenceli Olabilir

e
sv

MacBook Air 2023, Yeni M3 Çip İle Daha Hızlı Ve Daha Şık Olabilir

0 okunma — 23 Ocak 2023 13:00

Yeni bir söylentiye inanılacak olursa, M3 çipli bir MacBook Air, 2023’ün ikinci yarısında Apple tarafından dünya üzerinde piyasaya sürülecek.

MacRumors’un işaret ettiği gibi, bu DigiTimes’tan geliyor (en sevdiğimiz güvenilir kaynağımız değil, söylenmeli – ve buna daha sonra geri döneceğiz), bu yıl daha sonra çıkacak MacBook Air’in 3nm çip kullanacağını iddia ediyor ( yani M2 SoC ile kullanılan 5nm sürecinden düşen bir M3 olacak).

DigiTimes bize şunu söylüyor: “Tedarik zinciri daha çok, 2023’ün ikinci yarısında güncellenmesi beklenen ve 3nm işlemciyle donatılması beklenen daha uygun fiyatlı MacBook Air’e odaklanıyor.”

Taşınabilir cihazın 3nm (M3) çipe sahip olabileceği iddiasıyla burada belirli bir miktar belirsizlik olduğunu unutmayın. Elbette, geçen yıl M2 Pro ve Max’in 3nm üzerine inşa edilebileceğine dair benzer söylentiler duyduk, ancak Apple’ın M3 için (şüphesiz bu rotaya gidecek olan) düşüşü kaydetmesiyle bunların yanlış olduğu ortaya çıktı.

MacRumors’un işaret ettiği gibi, burada not edilmesi gereken başka bir şey de, bu haftanın başlarında daha güvenilir bir Apple sızıntısı olan analist Ming-Chi Kuo, MacBook Pro 14 inç ve 16 inç’in 3nm M3 Pro ile yenileneceği iddiasını ortaya attı. ve M3 Max yongaları 2024’te geliyor – ancak Kuo, MacBook Air’in M3’ü alacağından bahsetmedi.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!