Google 12.000 Çalışanını İşten Çıkarıyor

Sıradaki içerik:

Google 12.000 Çalışanını İşten Çıkarıyor

e
sv
avatar

Mert Oduncu

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

CineBeam Akıllı Taşınabilir Projektör, akış uygulamalarına ve telefonla yayın desteğine sahiptir.

LG, görüntü kalitesi ve özellikleri adına pil gücünden vazgeçmek isteyenler için taşınabilir bir projektörü tanıttı. Yeni PF510Q Akıllı Taşınabilir Projektör, 5,8 inç genişlik ve 2,2 lb ile tek elle taşınabilecek kadar küçük ve hafiftir, ancak yine de 30 ila 120 inç arasındaki boyutlarda 1080p bir resmi duvarınıza yansıtır. Daha da önemlisi, başka cihazları takmanıza gerek kalmayacak. WebOS, olağan medya akışı uygulamalarına erişim sağlarken, AirPlay 2 ve Screenshare desteği iPhone, iPad, Mac ve Android kullanıcılarının medya yayınlamasına olanak tanır. Dinlemeyi paylaşmak veya birden fazla kablosuz hoparlöre bağlanmak için iki Bluetooth cihazını eşleştirebilirsiniz.

Bu, LG’nin 450 lümendeki en parlak taşınabilir projektörü değil. Yine de sağlam bir 150.000:1 kontrast oranı sunar ve 30.000 saatlik ışık kaynağı ömrü sizi maliyetli bir değiştirme işleminden kurtarabilir. Kendi ses kurulumunuzu bağlayamıyorsanız, yerleşik bir 5W mono hoparlör hazırdır. Bu arada otomatik trapezoid düzeltme, sizi dikey açı ayarlarıyla uğraşmaktan kurtaracaktır.

Akıllı Taşınabilir Projektör şu anda 600$’a satılmaktadır. Bu, LG’nin amiral gemisi 4K CineBeam serisiyle veya hatta birçok orta sınıf projektörle rekabet etmeyecek, ancak mesele bu değil. PF510Q, akıllı TV deneyimini evinizin diğer bölümlerine veya yatakhanelere ve büyük ekran TV’nin pratik olmayacağı diğer yerlere taşımak için tasarlanmıştır.

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!