Yeni Samsung Galaxy Fit 3 sızıntısı daha büyük bir ekran ve renk seçeneklerini ortaya koyuyor

Sıradaki içerik:

Yeni Samsung Galaxy Fit 3 sızıntısı daha büyük bir ekran ve renk seçeneklerini ortaya koyuyor

e
sv

iPhone 16 Pro muhtemelen iPhone 15 Pro’nun en büyük sorununu çözmeyecek

21 Kasım 2023 02:02

iPhone 15 Pro Max uzun ömürlü bir pile sahipken, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro incelememizde sadece “yeterli” olarak tanımladığımız bir pil ömrüne sahip. Fena değil ama aşırı etkileyici de değil. iPhone 16 Pro’nun da durumu pek iyileştirmeyeceği anlaşılıyor.

Görünüşe göre iPhone 16 Pro için tasarlanan bir pilin görüntüleri @KosutamiSan (MacRumors aracılığıyla) tarafından sızdırıldı ve 3.355mAh kapasiteye sahip olduğu görülüyor. Referans olarak, iPhone 15 Pro’nun 3.274mAh bataryası var, bu nedenle bu bir gelişme olacaktır, ancak çok az ve hala modern bir akıllı telefondaki en küçük pillerden biri olacaktır.

Bu nedenle, eğer bu sızıntı doğruysa, iPhone 16 Pro’nun pil ömründe önemli bir değişiklik olmayacağını tahmin ediyoruz. Tıpkı iPhone 15 Pro’nun, selefinden marjinal olarak daha büyük bir bataryaya sahip olmasına rağmen iPhone 14 Pro ile aynı alıntı ömrüne sahip olması gibi.

Resmi olarak, iPhone 16 Pro’nun yerel olarak depolanan videoları izlerken yaklaşık 23 saate kadar veya akışlı video için 20 saate kadar kullanım ömrüne sahip olacağı belirtiliyor. iPhone 15 Pro’daki deneyimlerimize dayanarak, bu muhtemelen çoğu kullanıcı için tüm gün kullanım ömrü anlamına gelecektir, ancak çok daha fazlası değil.

 

Daha fazla bülten için; 

Nvidia şimdiye kadarki en güçlü GPU’sunu tanıttı – hayır, bu yeni duyurulan H200 değil, 2024’e bağlı B100 Blackwell AI güç merkezi

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!