WhatsApp kendi kendini imha eden yeni bir sesli mesaj özelliğini test ediyor

Sıradaki içerik:

WhatsApp kendi kendini imha eden yeni bir sesli mesaj özelliğini test ediyor

e
sv

iPhone 15 depolama alanı için büyük harcamalar yapmayın – bunun yerine bu ucuz USB-C sürücüyü edinin

19 Ekim 2023 22:51

iPhone’lar hiçbir zaman ucuz olmamıştır, ancak asıl masraf, normalden daha büyük depolama alanına sahip bir model tercih ettiğinizde ortaya çıkar.

Peki ya bu kadar depolama alanına ihtiyacınız varsa ama bunun size en iyi OLED TV’lerden birinin fiyatına mal olmasını istemiyorsanız? Muhtemelen duymuş olacağınız gibi, her iPhone 15 bir USB-C bağlantı noktası ile donatılmış olarak geliyor. Ancak Apple’ın yeni iPhone’larının videoları doğrudan harici bir depolama kaynağına kaydetmenize de izin verdiğini bilmiyor olabilirsiniz (4K ProRes ile kayıt yapmıyorsanız, bu durumda bunu yalnızca Apple’ın yeni Pro iPhone’larıyla yapabilirsiniz).

Başka bir deyişle, arada bir USB-C sürücüyü çıkarmaktan memnunsanız dahili iPhone depolama alanına büyük paralar harcamanıza gerek yok. Ve neyse ki Western Digital, 1 TB iPhone 15 Pro Max’ten 100 kat daha ucuza mal olan iPhone 15 uyumlu yeni bir sürücüye sahip.
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB-C aslında Western Digital’in yıllardır sunduğu en çok satan USB-C sürücüsünün yenilenmiş bir versiyonu, ancak bu kez Apple’ın yeni en iyi iPhone’larıyla uyumlu ve 400MB/s’ye kadar veri aktarım hızları sunacak şekilde yükseltildi.
Beş depolama varyasyonu (64GB, 128GB, 256 GB, 512GB, 1TB), üç yeni renk (Absinthe Green, Lavender ve Navagio Bay) ve MacBook’lar, Chromebook’lar, Android telefonlar ve iPad Pro 12.9 (2022) gibi USB-C donanımlı iPad’ler dahil olmak üzere tüm USB-C cihazlarla uyumludur.

USB-C sürücüler, verileri farklı cihazlar arasında sorunsuz bir şekilde depolamanıza ve aktarmanıza olanak tanır, bu nedenle SanDisk’in en yeni Ultra Dual Drive’ı esasen hareket halindeyken uygun fiyatlı iPhone 15 depolama alanı sunar. Elbette, bu güçlendirilmiş bellekler kolaylık açısından soğuk, sabit dahili depolama alanıyla rekabet edemez.

 

 

Daha fazla haber için;

YouTube daha güvenilir bir haber kaynağı olmak için büyük planını açıkladı

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!