iPhone 12 Tanıtım Tarihi, yarın açıklanabilir!

Leaker Jon Prosser, Apple’ın Salı günü saat 9:00’da yayınlanması planlanan bir basın açıklaması olduğunu iddia ediyor. Basın açıklamasının detayları net değil, ancak Bloomberg’den Mark Gurman’a göre, kesinlikle yeni bir ürün tanıtımı..

iPhone 12 Tanıtım Tarihi, yarın açıklanabilir!

Leaker Jon Prosser, Apple’ın Salı günü saat 9:00’da yayınlanması planlanan bir basın açıklaması olduğunu iddia ediyor. Basın açıklamasının detayları net değil, ancak Bloomberg’den Mark Gurman’a göre, kesinlikle yeni bir ürün tanıtımı için değil. Bunun yerine, Apple’ın iPhone 12 etkinlik tarihini basın bülteni yoluyla duyurabileceğini düşünüyor.

Apple’ın bu ay bir basın bülteni aracılığıyla yeni iPad Air ve Apple Watch Series 6’yı piyasaya süreceğine dair söylentiler vardı. Ancak saatin bu ay piyasaya sürülmeyeceği söylendi. Prosser, daha önce Apple’ın iPad Air ve Apple Watch’u bir basın bülteni yoluyla piyasaya süreceğini iddia etmişti, ancak 8 Eylül basın açıklaması için beklentilerinin ne olduğunu söylemiyor.

Apple, Eylül ayının üçüncü haftasında bir iPhone 12 tanıtım etkinliği düzenleyebilir. Ardından Ekim ayının ilk haftasında Pro olmayan iPhone 12 modellerini ve ardından ayın ilerleyen saatlerinde iPhone 12 Pro modellerinin tanıtımını yapabilir. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL