Genel

iOS 14: Yeni iPhone ve iPad cihazlarda renk işaretleme araçları nasıl kullanılır?

iOS 14 ve iPad 14 ile yapılan daha az gösterişli iyileştirmelerden bir diğeri de yenilenmiş İşaretleme renk araçlarıdır. iOS 13 ile, İşaretleme rengi seçenekleri bir seçenek ızgarasıyla sınırlıydı. iOS 14..

iOS 14: Yeni iPhone ve iPad cihazlarda renk işaretleme araçları nasıl kullanılır?

iOS 14 ve iPad 14 ile yapılan daha az gösterişli iyileştirmelerden bir diğeri de yenilenmiş İşaretleme renk araçlarıdır.

iOS 13 ile, İşaretleme rengi seçenekleri bir seçenek ızgarasıyla sınırlıydı. iOS 14 ile İşaretleme renk araçları. Bir spektrum ve kaydırıcı görünümü, renkleri seçmek için bir damlalık aracı bir opaklık kaydırıcısı RGB ve on altılık değer desteği ile büyük ölçüde genişletildi.

iOS 14’te yeni iPad ve iPhone İşaretleme renk araçları nasıl kullanılır?

  1. Notlar, Safari gibi b ir uygulamada İşaretle düğmesine veya İşaretleme’ye atlamak için bir ekran görüntüsü küçük resmine dokunun.

2. Yeni renk araçlarına erişmek için sağ alt köşedeki renk düğmesine dokunun.

3. Izgara, Spektrum veya Kaydırıcılar’a renk sekmelerinden sol üst köşedeki buton sayesinde yeni damlalık aracına erişim sağlayabilirsiniz.

iOS 14 ve iPadOS 14 kullanıcıları genişletilmiş İşaretleme araçlarını görmekten memnun gibiler, ilerleyen dönemlerde tam anlamıyla memnun olunup olunmadığı belli olacaktır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL