Yakın gelecekte göreceğimiz sürüş teknolojileri neler?

Sıradaki içerik:

Yakın gelecekte göreceğimiz sürüş teknolojileri neler?

e
sv

İnternetten en ucuz uçak bileti nasıl alınır?

01 Kasım 2018 10:00

İnternetten ucuza uçak bileti almak istiyorsanız bu yazımız tam da size göre. Uçak bileti almak için artık elinizin altında internet var. Aynı şekilde en ucuz uçak biletini bulmak için de internetten faydalanabilirsiniz.

En iyi fiyatı ve bir sonraki uçuşunuz için en iyi rotayı bulmak istiyorsanız, tek ihtiyacınız olan şey bir web tarayıcısı ve küçük bir bilgi birikimi. Burada mümkün olan en iyi fırsatı çantaya koymak için gerekli farklı seçeneklerle birlikte bazı önemli ipuçlarını vereceğiz.

İnternetten ucuza uçak bileti almak

Kayak.com’u öne çıkaran şey sadeliği ve kapsamlılığıdır. Başlangıç noktanızı ve varış noktanızı, artı tercih edilen tarihleri ve bilet türünü girin; geri kalan şeyleri site de sitenizi girer – isterseniz rakip karşılaştırma sitelerinden bile sorgunuzu yürütür.

Tüm büyük havayolu şirketleri ve daha küçük olanlar dahildir ve Kayak.com, sizin için oteller için bir arama yapabilir. Ayrıca, dünyanın neresinde belirli bir bütçeyle gidebileceğiniz yerleri ve görmeniz gereken yerleri gösteren serbest biçimli arama seçeneğini de ilginizi çekebilir.

Bagaj parası ve uçuş saatleri gibi değişkenleri kolayca filtreleyebilir; ayrıca, doğrudan rezervasyon ve ödemelere uygulama aracılığıyla erişebilirsiniz.

Kayak.com’da sonraki uçuşunuzu bulun

Son dakika uçuşlarınız için: Lastminute.com

Tamamen hazırlıksız iseniz veya bir dakikanızı ayırmadan seyahat etmek istiyorsanız paniklemeyin, çünkü Lastminute.com’daki uçuş aramasında sizi bekliyor.

URL’sinden de anlaşılacağı üzere, site mümkün olan en kısa sürede fırsat bulmaya yöneliktir ve iyi haber ise, havayollarının uçaklarını doldurmaktır. Lastminute.com sizin için 350’den fazla sağlayıcı arayacak ve gerekirse rezervasyonunuzu yaptığınız gün aynı gün uçabileceksiniz.

Sonuç sayfaları, fiyatları ve seyahat seçeneklerini (doğrudan uçuşlar gibi) daraltmak için çok kullanışlı filtreleme seçeneklerine sahiptir ve dakikalar içinde havaalanına gidiş yapabilirsiniz.

Lastminute.com ile kısa sürede bir bilet bulun

Skyscanner’la ucuz uçuş

Bir sonraki uçuşunuz için en ucuz fırsatlara bakmak istiyorsanız, Skyscanner.net kesinlikle göz atmaya yapmaya değer. Yine çok basit bir arama sayfasıyla başlıyorsunuz, ancak burada çok kullanışlı özellikler var – çok şehirli bir güzergah aramak veya daha iyi fırsatlar sunmak için yakınlardaki hava limanları için tarama yapmak gibi.

Sitenin aylık arama aracı, takvimi hızla taramanıza ve her günün fiyatını görmesine olanak tanıyan harika bir yardımcıdır – size en ucuz uçuşların ne zaman gerçekleşebileceğinizi gösterir ve ardından devam edebilirsiniz. Belirli tarihleri ​​aradığınızda bile, mümkün olan en ucuz fırsatlar açıkça etiketlenir.

Skyscanner’da bir sonraki bilet fırsatını bulun

En ucuz bileti bulmak için ipuçları ve püf noktaları

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda uçuş karşılaştırma sitesi bulunmaktadır, ancak hangisini tercih ederseniz seçin, bu basit ipuçlarını da unutmayın.

1. Sadece fiyatları düşünmeyin

Çoğumuz mümkün olan en ucuz bileti arayacak, ancak bagaj parası ve havaalanının bulunduğu diğer faktörleri de hesaba katın. Ziyaret ettiğiniz kasabadan birkaç kilometrelik uzak bir piste uçuyorsanız, kurtardığınız tüm para otobüsler, tramvaylar ve taksilerle otele geri dönmek için harcanabilir.

2. Fiyatlar konusuna göz kulak olun

Havayolu uçuş fiyatları her türlü faktörü kullanarak hesaplanır ve iş yerindeki algoritmaları anlayamayabilirken, en azından yukarı veya aşağı doğru fiyatlara göz kulak olabilirsiniz. Çok kaba bir rehber olarak, birkaç ay dışarıda sıklıkla tatlı nokta olduğu söylenir, ancak bu nereye gittiğinize ve yılın zamanına bağlı olarak değişebilir.

3. Bir süre gizli kalın

Bu günlerde, birçok uçuş karşılaştırma siteleri (ve genel olarak karşılaştırma siteleri), tarayıcınızda çerezleri ve izleyicileri günlüğe kaydederek ve bu sayede aynı aramayı tekrar tekrar yazmak zorunda kalmazsınız. Bu aynı zamanda gördüğünüz fiyatları da etkileyebilir – gizli veya özel bir tarayıcı penceresi açın ve daha iyi fırsatların gösterilip gösterilmediğini görmek için aynı aramayı yapın.

4. Yapabildiğiniz kadar esnek olun

Seyahat planlarımızla her zaman esnek olamayız, ancak haftanın ortasında çok para kazandırabilirsiniz. Birçok durumda daha düşük fiyat anlamına gelir. Birçok uçuş rezervasyon siteleri, farklı tarihleri ​​karşılaştırmak için geniş aramalar yapmanıza izin verir.

5. Sosyal medyayı ve e-postalarınızı avantajınıza kullanın

Uçuş karşılaştırma siteleri üzerinden seyahat her zaman çok eğlenceli değildir (ancak eğleniyorsanız, size iyi şanslar). En sık kullandığınız sitelerden, bulamadığınız fırsatları içeren e-posta uyarılarına kaydolarak kendinize biraz zaman ve emek harcayabilirsiniz. Facebook ve Twitter’dan bu siteleri izlemek, öncelikle fırsatları tespit etmenin başka bir yoludur.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!