Huawei Türkiye Ar-Ge Merkezi projeleriyle Tele2 5G ekosistemine katkıda bulundu

Sıradaki içerik:

Huawei Türkiye Ar-Ge Merkezi projeleriyle Tele2 5G ekosistemine katkıda bulundu

e
sv

Instagram özelliklerinden birini kaldırıyor

08 Ekim 2019 17:00

Instagram en tartışmalı özelliklerinden birini kaldırıyor

Instagram sürekli yeni özellikler ekliyor ve başkalarını test ediyor, ancak bu hafta Facebook’un sahip olduğu sosyal medya platformu en eski ve en tartışmalı özelliklerinden birini kaldırmaya karar verdi.

Tarafından fark gibi BuzzFeed , Instagram onun Etkinlik beslemesinden ‘Takip’ sekmesine çıkarmadan başladı. Bu özellik ilk olarak 2011’de tanıtılmıştı ve aslında bugün çok popüler olan Araştır sekmesinden önceydi. 

Lansman sırasında, yeni içeriği keşfetmenin en iyi yoluydu, çünkü kullanıcıların takip ettikleri kullanıcılara ek olarak diğer yayınları neyi beğendiğini veya yorum yaptığını görmesine izin veriyor. Ancak günümüzde bu özellik büyük oranda kullanılmıyor ve birçok kullanıcı etkinliklerinin başkaları tarafından bile görülebileceğinin farkında değil, bu yüzden onu çevreleyen tartışmalar.

Instagram Ürün Başkanı Vishal Shah, BuzzFeed’e “İnsanlar faaliyetlerinin yüzeye çıktığını her zaman bilmiyorlardı. Öyleyse, inşa ettiğin kullanım çantasına hizmet etmediği bir durum var, ama aynı zamanda insanların etkinlikleri ortaya çıktığında şaşırmasına neden oluyor. ”Sonuçta,“ basitlik, itici faktördü ”dedi.
Sosyal medya platformu, Aşağıdaki sekmenin kaldırılmasının bir hafta içinde tamamlanması gerektiğini söylüyor. Geçiş işlemi tamamlandıktan sonra, Etkinlik beslemesi, hangi iletilerle etkileşime girdiğinizi temel alan içerik önerilerine ek olarak, fotoğraflarınızda beğeniler ve yorumlar bırakan kişilerin bir listesini içeren yalnızca kendi etkinliğinize odaklanır.
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!