Gmail nihayet Karanlık modda oluyor

Sıradaki içerik:

Gmail nihayet Karanlık modda oluyor

e
sv

IFA 2019’un en havalı 4 dizüstü bilgisayarı

12 Eylül 2019 18:00

2019’un sonlarında ve bilgisayar kullanımında bizi heyecanlandıran birkaç yeni dizüstü bilgisayardan daha fazlasına rastladık.

Bugüne kadar gördüğümüz en grafiksel olarak güçlü dizüstü bilgisayarlardan Ultrabook’lar gibi biçimlendirilmiş dizüstü bilgisayarlara, ancak taşınabilir oyun makinelerinin gücüyle dolup taşan dizüstü bilgisayarlara, doğrudan çıkan bazı harika ötesi dizüstü bilgisayarlar var. İşte IFA 2019’un en heyecan verici dizüstü bilgisayarlarına kısa bir bakış yapmaya hazırlanın.

Asus ProArt StudioBook

Nusdia Quadro RTX 6000 grafik işlemcisi (GPU) ve içinde Intel Core i9 işlemcinin (CPU) yanı sıra 120Hz yenileme hızına sahip 15 inçlik 4K Pantone onaylı bir ekranla Asus’un yeni profesyonel tasarımcı dizüstü bilgisayarı kesinlikle ayarlandı inanılmaz güçlü bir mobil iş istasyonu olmak .

Asus ayrıca dizüstü bilgisayarın 17 inçlik versiyonuna sahip ve dört taraflı bir NanoEdge ekran ile tamamlandı. Bu mega güçlü dizüstü bilgisayarlar Ekim 2019’da satışa sunulacak ve fiyatlandırma daha sonra açıklanacak bu tür parçalar içte ve dışta olsa bile, bunların uygun fiyatlı olmasını beklemiyorlar.

Razer Blade Stealth

(Geç 2019) Razer Blade Stealth 13 bu ay geliyor ve fiyatı yaklaşık olarak 1.499 $ (€ 1679) olması bekleniyor. Razer Blade Stealth en güçlü grafikler için bir seçenek vardır Ultrabook bugüne kadar. Yeni “ Geç 2019 ” modeli, bir Nvidia GeForce GTX 1650 GPU ve sonunda bu Ultrabook’u uygun bir oyun dizüstü bilgisayarı yapan 10. Nesil Intel CPU ile donatılabilir.

Tabii ki, bu dizüstü bilgisayarın giriş seviyesi sürümü değil ve bu yüzden gerçekten mobil PC oyunlarının lüksü için güzel bir kuruşa mal olacak. Bununla birlikte, bu, gelecekteki şeylerin mükemmel bir işaretidir, çünkü hardcore dereceli grafikleri ince ve hafif dizüstü bilgisayarlara tamamen tıkamak tamamen mümkündür.

Lenovo Yoga C940

Yeni Yoga C940 – C930’un ardından  her zamanki 360 derecelik menteşeye sahip, ancak içindeki hoparlör geliştirildi ve yeniden tasarlandı. Lenovo bu özelliği “Dönen Ses Çubuğu” olarak adlandırıyor ve şimdi sürücüler aracılığıyla Dolby Atmos ses sunuyor.

Lenovo ayrıca, bu yeni dizüstü bilgisayarı ilk 10 nanometrelik Intel işlemcilerden biriyle donattı ve pil ömründe büyük ölçüde artışa neden oldu. Ve,  Nvidia GTX 1650 grafikli 15 inçlik yeni bir model burada. Yoga C940 bu ekim ayında 1.249 $ ‘dan başlıyor (yaklaşık 1.040 £, 1.850 £).

Acer Predator Triton 500

Acer’ın yeni amiral gemisi, 15 inçlik oyun dizüstü bilgisayarı, ekranda 300Hz yenileme hızı ile ilk pazarlananı. Bu, ekranın gözle görülür herhangi bir yırtılma veya başka eserler olmadan saniyede 300 kareye kadar güvenilir bir şekilde görüntüleyebileceği anlamına gelir  espor şampiyonları için ultra hızlıdan daha hızlı olması gereken bir nimet.

Acer, Predator Triton 500’ü EMEA bölgesinde bu kasım ayında yayınlayacak ve ardından Aralık ayında bir Kuzey Amerika tahliyesi yapacak. Oyun dizüstü bilgisayarı 2,799 Dolar (yaklaşık 2,320 £, 4,140 TL) ile başlayacak.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!