‘Minecraft Legends’, 18 Nisan’da Yeni Mod Sunuyor

Sıradaki içerik:

‘Minecraft Legends’, 18 Nisan’da Yeni Mod Sunuyor

e
sv

‘Hi-Fi Rush’ Bugün Oynayabileceğiniz Bir Aksiyon Ritim Oyunudur

26 Ocak 2023 16:00

Tek vuruşlu ‘Devil May Cry’.

İşte Xbox ve Bethesda’nın Developer Direct vitrininden hoş bir sürpriz: (neredeyse) hemen indirebileceğiniz eksiksiz bir oyun. Evil Within stüdyosu Tango Gameworks, ritim oyunu unsurlarına sahip kombo güdümlü bir dövüş oyunu olan Hi-Fi Rush’ı tanıttı. Bir robot şirketiyle ritmin yardımıyla savaşan müstakbel bir rock yıldızı olan Chai’yi oynuyorsunuz. Devil May Cry veya Bayonetta’nın bir müzik oyunuyla ya da Crypt of the NecroDancer’ın çok güzel ruhani bir devamı ile kesiştiğini düşünün. Ritme göre oynamak zorunda değilsiniz, ancak yüksek güçlü kombo hareketler ve bitiricilerle senkronize kaldığınız için ödüllendiriliyorsunuz.

Stilin önemli bir rol oynaması şaşırtıcı değildir. Oyun, animeden ilham alan gölgeli görünümü, kesintisiz mizahı ve hem lisanslı hem de orijinal müziğin bir karışımı etrafında dönüyor. Yayıncıların telif hakkı ihlalleri konusunda paniğe kapılmasına gerek yok — yayınlar sırasında müziği yasal tutmak için bir “alternatif ses modu” var.

Başlık, bugün daha sonra Xbox Series X/S ve Windows PC’ler için (Epic Games Store, Microsoft Store ve Steam aracılığıyla) satışa sunulacak. Bu platformlarda Game Pass aracılığıyla da kullanılabilir. Bu, Ghostwire: Tokyo gibi karanlık, karamsar oyunlarla tanınan Tango için belirgin bir hız değişikliği. Yine de özellikle daha iyimser bir şey arıyorsanız, sakıncası olmayabilir.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!