En Çok Satanlar TV'ler

Haftanın en çok satan TV’si; Hafta 3

PHILIPS 43PUS7805 43″ Geçen hafta olduğu gibi bu hafta da Philips en çok tutulan marka oluyor ve 3. haftayı da en çok satan Televizyon olarak lider kapatıyor. Genel olarak baktığımızda..

Haftanın en çok satan TV’si; Hafta 3

PHILIPS 43PUS7805 43″

Geçen hafta olduğu gibi bu hafta da Philips en çok tutulan marka oluyor ve 3. haftayı da en çok satan Televizyon olarak lider kapatıyor.

Genel olarak baktığımızda diğer markalara göre daha fazla hafta lider olarak Philips’i görmemizin bir çok sebebi olduğunu söylemek istiyoruz.

Kendi geliştirdiği ambilight teknolojisini bunlardan birisi diyebiliriz. Televizyonun uygun fiyatının yanında bu teknoloji de içinde olunca tercih sebebini artırıyor.

Televizyon

Dolby Vision ve Dolby Atmos. Sinematik görüntü ve ses sistemine sahip!

Dolby ses ve video formatı desteği ile izlediğiniz programların inanılmaz derecede gerçekçi görüneceği (ve duyulacağı) anlamına geliyor.

Netflix ve Prime Video dahil bu uygulamalara tek bir düğmeyle erişim sağlayor. Dahili uydu artık tüm TV lerde standart diyebiliriz.

Dahili uydu alıcısı kullanımı çok kolay diyebiliriz. Hızlı bir şekilde tepkime veren kanal geçişleri ise standartların üstünde.

İşlemci Özellikleri
İşlemci
Dört Çekirdek
Ekran Özellikleri
Çözünürlük
4K Ultra HD
Ekran Boyutu 43 inch
Ekran Boyu (cm) 108
Çözünürlük (Piksel) 3840 x 2160
Görüntü Formatı Otomatik
Bağlantı Özellikleri 
Tuner
Var
Wi-Fi Var
Bağlantı Özellikleri 3x HDMI
Bağlantı Özellikleri 2x USB
Tuner Var
Güç
Hoparlör Gücü
20 W
Enerji Sınıfı A
Kasa
Ağırlık
8,8 kg
Monitör
Monitör Tipi
LED
Arayüz
Smart Tv
Var
Arayüz Smart

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL