En Çok Satanlar TV'ler

Haftanın en çok satan TV’si; Hafta 19

SONY 55XH8196 En son 1 ay önce en çok tercih edilen Sony yeni modeli ile bu hafta en çok satan TV ünvanını 7.599 TL fiyatı ile alıyor. TV ‘yi görür..

Haftanın en çok satan TV’si; Hafta 19

SONY 55XH8196

En son 1 ay önce en çok tercih edilen Sony yeni modeli ile bu hafta en çok satan TV ünvanını 7.599 TL fiyatı ile alıyor.

TV ‘yi görür görmez Sony kalitesinin diğer markalar ile arasındaki farkı hemen gözlemleye biliyorsunuz. Sony dış kasa olarak sanki uzay teknolojini evinize yansıtmayı başarmış diyebiliriz.

Mükemmel bir dış yüzen adeta bizi hayran bırakıyor. bizlerde dış kasa olarak tam not aldığını söyleyelim.

139 cm büyüklüğünde ki Sony 55XH8196 4K görüntü  3840 x 2160 Çözünürlüğe sahip. Akıllı TV de Android Smart uygulama ve dahili uydu alıcı artık standart olarak TV’ye entegre edilmiş.

Cihazda ki işlemci X1 sayesinde  gürültüyü azaltıyor ve ayrıntıları güçlendiriyor. İşlemci sayesinde daha net bir 4K izletiyor, gerçekçi renkler ve kontrastla dolu 4K çözünürlüğe daha yakın oluyor.

Ses çıkışı bizi tatmin etti 20 W çıkış gücüne sahip. Dolby Atmos ses teknoloji bulunan TV de ses hem yanlardan hem de yukarıdan gelir, böylece bu size gerçekten çok boyutlu bir ses deneyimi yaşatıyor.

Akıllı uzaktan kumandaya sahip olan TV,

Set üstü ve diğer cihazlarınızı HDMI ile TV’nize bağlayın ve tek bir akıllı kumandayla tamamını kontrol etmenize olanak sağlıyor.  Yerleşik ses kontrol mikrofonu ve iyileştirilmiş düğme yerleşimiyle daha ince ve yuvarlak tasarıma sahip.
Tek tuşla Netflix ‘e geçip favori dizi ve filmlerinizi anında izleyebilirsiniz.
Cihaz tam 16,6 kg. 4 HDMI ve 2 USB çıkışına sahip.
Eksiler:
 – Model yılı 2020
Yılın en iyi TV lerini okumak istiyorsanız linkimiz

Sony TV hakkında daha ayrıntılı bilgi için link

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL