Ubisoft Üç Oyunu İptal Etti Ve ‘Skull and Bones’u Bir Kez Daha Erteledi

Sıradaki içerik:

Ubisoft Üç Oyunu İptal Etti Ve ‘Skull and Bones’u Bir Kez Daha Erteledi

e
sv

Güzel Hosting’den Alan Adlarında Sabit Fiyat Kampanyası 69,9 TL

13 Ocak 2023 20:47

Güzel Hosting’ten yılın ilk kampanyası

Türkiye’nin yerli sermaye sahip, en çok internet sitesi barındıran web hosting şirketi Güzel Hosting teknoloji tutkunları için yılın ilk büyük kampanyasını başlattı. Kampanya kapsamında alan adlarında sabit fiyat uygulanacak.

Güzel Hosting alan adlarında sabit fiyat kampanyasını başlatıyor!

Güzel Hosting, maliyetlerin arttığı, internet sitesi kurmanın ya da devam ettirmenin zorlaştığı bugünlerde elini taşın altına koyuyor ve 2023 yılına yeni bir kampanya ile ‘hoş geldin’ diyor. Bugüne kadar alan adlarında görülmeyen bir çalışma yapan Güzel Hosting, herkesin fikrini hayata geçirmesine yardımcı olmayı hedefliyor. Kampanya kapsamında com, net ve org uzantılı alan adlarında yeni alım ve transfer işlemlerinden herhangi biri 69.9 TL + KDV sabit fiyatla yapılacak. Bu kampanya 16 Ocak 2023 tarihinde başlayacak ve Ocak ayı sonuna kadar devam edecek ve ilk 1000 sipariş için geçerli olacak.

Kampanyadan yararlanmak için ise tek yapmanız gereken Güzel Hosting’in sitesine gidip “1000domain” kodunu girmek. yeterli olacak.

guzelnet

 

Kampanya, her müşteri için sınır olmaksızın ilk 1000 sipariş işleminde 69.9 TL + KDV olarak uygulanacak. 1000 sipariş bittiğinde ise ay sonuna kadar kampanya 99.9 TL+KDV şeklinde devam edecek. Kampanya kapsamında ilk 1000 siparişte isteyen müşterilen istediği kadar alan adı siparişi geçebiliyor. Üstelik bu siparişlerin yeni alım ya da transfer olması fark etmeyecek. Kampanya her com, net ve org alan adları için geçerli olacak.

Kampanya hakkında detaylı bilgiyi Güzel Hosting internet sayfasında bulabilirsiniz.   https://www.guzel.net.tr/

Güzel hosting hakkında

2008 yılında kurulan Güzel Hosting, “en uygun ücretlerle en iyi hizmeti sunabilmek” anlayışı ile çalışıyor. Türkiye’nin yerli sermayeye sahip en çok web sitesi barındıran web hosting şirketi olan Güzel Hosting, binlerce internet sitesine 365 gün 7/24 hizmet vermektedir.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!