Microsoft, spor etkinliklerinin büyük siber saldırıların hedefi olabileceği konusunda uyardı

Sıradaki içerik:

Microsoft, spor etkinliklerinin büyük siber saldırıların hedefi olabileceği konusunda uyardı

e
sv

GoPro nihayet yeni bir masaüstü düzenleme uygulaması başlatıyor

07 Ağustos 2023 14:09

GoPro, sonunda bu yıl en iyi GoPro kameralar için yeni bir masaüstü düzenleme uygulaması yayınlayacağını söylüyor; bu uygulama, 2017’de kullanımdan kaldırılanın yerini alacak.  

 

3 Ağustos’ta bir GoPro kazanç görüşmesi sırasında, şirketin CEO’su Nick Woodman, 4. çeyrekte (başka bir deyişle, Ekim ve Aralık arasında) “GoPro için kolaylaştıracak tamamen yeni bir masaüstü uygulamasını tanıtmanın heyecan verici olacağını söyledi.

Bu, videoları GoPro Quik mobil uygulaması yerine PC veya Mac’te düzenlemeyi tercih eden GoPro aboneleri için iyi bir haber. GoPro ayrıca masaüstünde ‘GoPro Player + ReelSteady’ uygulamasına sahiptir, ancak bu, gerçek bir Quik eşdeğerinden ziyade uzman düzenleme araçlarına sahip bir medya oynatıcıdır.

Woodman umut verici bir şekilde, “yeni masaüstü uygulamamız, platformlar arasında tutarlı ve kullanışlı bir deneyim sağlamak için abonelerimizin bulut ve mobil uygulamasıyla senkronize edilecek” dedi. Ve açıklamasında ; “GoPro aboneleri, masaüstü uygulamasına ve tüm güçlü özelliklerine hiçbir ek ücret ödemeden tam erişimin keyfini çıkaracak.”

 

 

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!