Xiaomi’nin Samsung Galaxy S23 Ultra Rakibi Hala Uzakta Olabilir

Sıradaki içerik:

Xiaomi’nin Samsung Galaxy S23 Ultra Rakibi Hala Uzakta Olabilir

e
sv

Google’ın Yeni 4K Chromecast Uzaktan Kumandası Pillere Veda Edecek

17 Ocak 2023 13:00

Google, TV uzaktan kumandalarıyla ilgili en kötü şeyi değiştirmeyi planlıyor gibi görünüyor ve bu, çok sayıda denetleyiciyle ilgili korkunç olan şeyle aynı: piller.

Can sıkıcı değiştirilebilir hücrelere güvenmek yerine, Google TV uzaktan kumandaları üreten şirket olan TW Electronics’in yeni Google TV uzaktan referans tasarımı bir fotovoltaik panele sahiptir. Bu yeni ışıkla çalışan uzaktan kumanda kendi kendini şarj edebilecek, yani asla şarjı bitmeyecek veya yeterli ışık alması koşuluyla pilinin değiştirilmesi gerekmeyecek.

Google TV’li yeni bir Chromecast’in yolda olduğunu gösteren son sızıntının ardından – bu büyük olasılıkla 2020’nin 4K destekli Google TV’li Chromecast’inin devamı olacak – bu uzaktan kumandanın kullanacağını umuyoruz. Hisense, TCL ve diğer ortaklarının Google TV destekli ekranları tarafından benimsenen tasarımı da görebiliriz.

Google’ın önceki Chromecast’i şimdiye kadar yapılmış en iyi akış cihazı değil, ancak fiyatına göre oldukça iyi, bu nedenle bu sonraki yinelemenin ihtiyaç duyduğunu düşündüğümüz çok fazla yükseltme yok. Bununla birlikte, geliştirilmiş bir denetleyici, daha fazla tek kullanımlık pillere ihtiyaç duymamızın başka bir nedenini ortadan kaldırdığı için harika bir geliştirme olacaktır.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!