Apple’ın Dokunmatik Ekranlı Bir MacBook Pro Üzerinde Çalıştığı Bildiriliyor

Sıradaki içerik:

Apple’ın Dokunmatik Ekranlı Bir MacBook Pro Üzerinde Çalıştığı Bildiriliyor

e
sv

Google Meet, Aramalarda Tepki Vermek İçin Emoji Ekliyor

14 Ocak 2023 10:00

Ayrıca önümüzdeki haftalarda 360 derecelik arka planları da kullanıma sunacak.

Google, toplantı içi tepkiler adı verilen yeni bir özellikle Meet’i daha sosyal hale getiriyor. Buradaki fikir, kullanıcıların, alıcının penceresinde görünecek ve toplantıdaki herkes tarafından görülebilecek 💖👍 ve 😂 dahil olmak üzere dokuz emoji tepkisinden birini gönderebilmesidir. Birden fazla kullanıcı emoji gönderirse, ekranınızın sol tarafında patlama şeklinde görünürler.

İşlevi kullanmak için, kontrol çubuğundaki gülümseme simgesini seçersiniz ve açılan çubuğun üzerine gelerek tüm emojiler için tercih ettiğiniz cilt tonunu seçebilirsiniz. Google bunu, “kimliğinizi en iyi şekilde temsil eden ten rengi tonlarıyla” “konuşmacının sözünü kesmeden toplantılara katılmanın ve toplantılara katılmanın rahatsız edici olmayan bir yolu” olarak adlandırıyor.

Tepkiler varsayılan olarak açık olacaktır ve Yönetici konsolunda kapatılabilir.

Bu özellik, 16 Ocak’tan itibaren tüm tüketici ve ücretli kullanıcılar için web’e, Meet donanımı cihazlarına ve mobil cihazlara geliyor.

Önümüzdeki haftalarda gelecek bir diğer özellik ise 360 ​​derecelik arka planlar. Mobil cihazlardaki kullanıcılar, daha sürükleyici bir deneyim için cihazınızın jiroskopuna göre değişen 360 derecelik arka planlar ekleyebilecek.

Arka planda başlamak için bir kumsal, ardından vaha, gökyüzü şehri ve dağ tapınakları bulunur. Tüketicilere ve ücretli kullanıcılara iOS ve Android için mobil olarak sunulacak.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!