Gelecek yıl iPhone’un yepyeni bir tasarıma ve 5G’ye sahip olacağı bildiriliyor

Çok daha iyi kamera, şaşırmadık tabii ki.

2019 için iPhone 11 cihazlarına göz atmamıza sadece birkaç günü var, bu yüzden elbette iPhone 12 söylentileri 2020 için başlamasının zamanı geldi. Apple analisti Ming-Chi Kuo bazı tahminlerde bulunduğunu belirtti.

9to5Mac, Kuo’nun 2020 iPhone’lar için “tamamen yeni bir form faktörü tasarımı” beklediğini bildiriyor, bu yüzden alışkın olduğumuz ekran çentiğine ve iPhone stilinin çeşitli diğer parçalarına elveda diyebiliriz.

Kuo’ya göre, diğer iki büyük yükseltme, yine de yeni bir iPhone’da bekleyeceğimiz 5G desteği (daha önce ima edilen bir şey) ve “kamera işlevi yükseltmeleri” olacak.

Bu kamera güncellemelerinin tam olarak ne olacağı konusunda tam olarak emin değiliz. Analistler daha önce 2020 modelinin arka kameralarında uçuş süresi (ToF) sensörlerinin göründüğünü söyleyerek, derinlik ve odaklanma konusundan bahsettiler.

iPhone 11 ve 12

Gelecek yıl da ekran boyutu değişikliklerine hazırlıklı olabiliriz: standart iPhone 12 için 5,45 inç (5,8 inçten aşağı), daha büyük sürüm için 6,7 inç (6,5 inçten yukarıya) ve 2020 sürümünden bağımsız olarak 6,1 inç iPhone XR (şimdi olduğu gibi).

Ve amiral gemisi iPhone 12 cep telefonları, Apple’ın 2020’de ortaya koyduğu tek yeni telefon olmayabilir. Gelecek yılın başlarında bir noktada iPhone SE 2 lansmanının ardındaki söylentilerin ardında büyüyor.

Son olarak, gelecek yıl hakkında duyduğumuz bir söylenti daha var. Süper hızlı ve süper yumuşak kaydırma için ekranlarda 120Hz yenileme oranı da dahil. Gelecek yılın iPhone’ları oldukça yükseltilmiş olabilir.

Bu arada, 10 Eylül Salı günü, 2019 iPhone’ları görünecek. Her zamanki gibi, size bildirildiği gibi tüm haberleri getireceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir