Google, Play Store uygulamaları için hata bulma ödüllerini artırıyor

Sıradaki içerik:

Google, Play Store uygulamaları için hata bulma ödüllerini artırıyor

e
sv

Gears 5 Önceki Gears Oyunlarından 50 Kat Daha Büyük Haritaya Sahip

03 Eylül 2019 14:00

Gears 5, bir haritada olmak üzere dizinin uzun tarihindeki en büyük tek kişilik campaignini sunacak. The Coalition, önceki Gears of War bölümlerinden elli kat daha fazla olduğunu söylüyor.

Fergusson, Jack ve yoldaşlarını, kilitli bölümlerin nasıl açılabileceğini ve Gears 5‘e gelen bir çok yeni özellik hakkında konuştu. Jack, oyuncuları gizleyebilecek ve Fergusson, tasarım hedeflerinden birinin, The Coalition, Gears 5 için oyuncuların, çatışmaya istedikleri zaman girebilmelerini istediklerini geleneksel kafa kafaya mücadeleden biraz kopmak istediklerini belirtti.

Oyunun hızını kontrol etme ve savaşmayı ya da keşfetmeyi seçmeyi seçebilme becerisi, Gears 5‘in campaign’i boyunca ulaşımınız olacak.. Skiff’ten yan görevler alınabilecek, silah yükleri seçebilecek, yeni ilgi alanları ve koleksiyonlar bulunabilecek ve Jack için yükseltmeleri açabileceksiniz.

Fergusson’a göre temel fikir, oyunculara campaign sırasında herhangi bir zamanda ne yaptıkları hakkında daha fazla seçenek sunmak.

Microsoft’un Larry Major Nelson” Hryb ile yaptığı konuşmada, Fergusson, 10 Eylül’de yayınlanacak Gears 5 hakkında daha fazla bilgi verdi.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!