Samsung’un Giriş Modeli Galaxy S23 Daha Yavaş Depolama Özelliğine Sahip Olabilir

Sıradaki içerik:

Samsung’un Giriş Modeli Galaxy S23 Daha Yavaş Depolama Özelliğine Sahip Olabilir

e
sv

Galaxy S23, Önemli Olduğu Yerler Dışında Pixel 7’yi Yenecek

30 Ocak 2023 13:00

Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Unpacked 2023 spot ışığının tamamını çalarken, mütevazi Galaxy S23, muhtemelen daha fazla kişiye tavsiye edeceğimiz telefon. Ultra telefon çoğu insanın ihtiyaç duyduğundan çok daha fazlasını yapar, kullanmayacağınız özellikler için para ödemenizi önermek zordur. Tabi ki, bu mantığı izleyerek, Galaxy S23’ü tamamen atlamayı ve sadece bir Google Pixel 7 satın almayı önerebiliriz.

Pixel 7 ile yaklaşmakta olan Samsung arasında kesinlikle daha iyi bir cihaz yok. Galaxy S23, Google’ın özel Tensor G2 yonga setine kıyasla Qualcomm’dan daha yeni ve daha hızlı Snapdragon 8 Gen 2 mobil platformuna sahip olacak. Galaxy S23, gerçek bir telefoto lens de dahil olmak üzere daha fazla kameraya sahip olacak. Daha güçlü Gorilla Glass Victus 2 ile kaplanan daha hızlı bir ekrana sahip olacak.

Google’ın telefonu doğal olarak Google’a ve onun tüm yazılım avantajlarına sahiptir. Donanım açısından, Google telefonunun yapabileceği ve Samsung telefonun eşleşemeyeceği pek bir şey yok. Bununla birlikte, Pixel 7’nin Samsung’un sunabileceği her şeyi gölgede bırakan bazı net avantajları var. İşte iki telefonun nasıl bir araya geldiği ve her birinin galip geldiği yer.

İhtiyacınız olduğu kadar ödeme yapın

Fiyatla başlayacağız. Google’ın telefonu aylardır piyasada ve şu anda 599 $ seviyesinde bulunuyor. ABD’de tatil satışları için fiyatın 100 ABD doları düştüğünü gördük, bu nedenle bir sonraki Google telefonu ortaya çıkmadan önce tekrar düşebilir. Mevcut amiral gemileri arasında, Apple iPhone 14, Samsung Galaxy S22 ve Pixel 7, Google’ın telefonu en düşük giriş maliyetine sahip.

Samsung, Galaxy S23’ün fiyatını açıklamadı, ancak 799 $’dan başlamasını bekliyoruz ve bu fiyatlar daha da yüksek olabilir. Samsung’un fiyat etiketini nereye koyacağına dair söylentiler dalgalandı. Mevcut tahminimiz geçen yılki modelle hemen hemen aynı, yani olası bir fiyat düşüşü olmadıkça, Pixel 7 fiyatlandırmada Galaxy S23’ü geçecek.

Samsung ile daha fazla ödüyorsunuz, ancak daha fazlasını alıyor musunuz? Galaxy S23 Ultra’da bu cevap çok açık. Bu telefonda, neredeyse hiçbir amiral gemisi modelinde bulamadığınız özelliklere sahip oluyorsunuz. Telefonun içine gizlenmiş, sıkıldığınızda tıklayabileceğiniz düzgün, küçük bir tıkırtılı üst kısmı olan bir kalem alırsınız. Samsung, pratikliği ve stres çarkını tek bir siloda gizliyor.

Hem Pixel 7 hem de Galaxy S23’te amiral gemisi performansı

Galaxy S23’te tıkırtılı bir kalem, 200MP kamera veya periskopik aynalı gerçek bir 10X zoom telefoto kamera yok. Bu, Samsung’un temel modele ikinci sınıf bir vatandaş gibi davrandığı anlamına gelmez.

Apple, temel modeli iPhone 14’ü geçen yılın işlemcisine indiriyor. Samsung’un en yeni Galaxy S23’ünün, Ultra telefonuyla aynı Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 yonga setine sahip olması bekleniyor, ancak desteklenecek daha az RAM’e sahip.

Aynı şekilde Google, Pixel 7’ye Pixel 7 Pro için tasarladığı Google Tensor G2 yonga setinin aynısını verir. Ayrıca opsiyonel olarak daha fazla RAM’e sahip Pro modelini de satın alabilirsiniz. Samsung ve Apple’dan farklı olarak Google, Pixel 7 serisinin tamamına, yalnızca yeni bir Pixel satın aldığınızda elde edebileceğiniz, cihaza özel fotoğrafçılık özelliklerinin aynısını bahşeder.

Bunun nedeni, yeni fotoğraf bulanıklığını giderme ve diğer fotoğraf geliştirme özelliklerinin, kameranın kendisi tarafından değil, Tensor G2 çipinde yerleşik makine öğrenimi motoru tarafından desteklenmesidir. Pixel 7 Pro size daha iyi bir kamera sensörü sağlar, ancak temel model Pixel 7 ile Google’ın en iyi fotoğraf özelliklerinden yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Bu, Pixel 7’ye rakiplerine göre çok büyük bir değer avantajı sağlar, çünkü bu fotoğraf bulanıklığını giderme ve sihirli silgi özellikleri, özellikle çok sayıda fotoğraf çekiyorsanız veya düzeltmek istediğiniz bir ton eski fotoğrafınız varsa, Pixel 7’yi gerçekten satın almaya değer kılar.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!