Apple Watch’a Renk Değiştiren Kordon Gelebilir

Sıradaki içerik:

Apple Watch’a Renk Değiştiren Kordon Gelebilir

e
sv

Facebook ve Instagram Daha İyi Görünürlük İçin Ücret Talep Edecek

22 Şubat 2023 14:11

Meta(Facebook), Twitter mavisini yansıtan tartışmalı bir hareketle, kullanıcılara mavi tik doğrulaması sağlayacak Facebook ve Instagram için aylık abonelik hizmetlerini test ediyor. Yeni Meta doğrulanmış abonelik Avustralya ve Yeni Zelanda’da bu hafta sonra hizmette olacak ve Meta, hizmeti “yakında dünyanın geri kalanına” getirmeyi umduğunu belirtiyor.

Web’de 11,99 $ / AU 19,99 $ (yaklaşık 10 £) ve iOS ve Android’de 14,99 $ / AU 24,99 $ (yaklaşık 13 £) maliyeti olacak aylık abonelik, esas olarak hızlı bir şekilde gelişmek isteyen içerik oluşturucularına yönelik özelliklerle birlikte gelecek. Facebook ve Instagram’da başarının yolu bu hızla doğru orantılı.

Meta(Facebook) doğrulanmış bir aboneliğe sahip olmanın beş ana faydası olduğunu söylüyor. İlk olarak, kimlik doğrulaması için Pasaport gibi hükümet onaylı bir belgekimliğinizi doğrulamak için istenecek.Ayrıca, Meta’nın kimlik hırsızlığı durumunda taklitçileri önlemek için ‘proaktif hesap izleme’ olarak adlandırdığı şeyi ve “gerçek bir kişi” nin güvenlik yardımı ile alacaksınız. Ancak Meta’nın doğrulanması en cazip ve tartışmalı yönü arama, yorumlar ve öneriler de dahil olmak üzere “platformun bazı alanlarında artan görünürlük ve ön plana çıkma” vaadi.

Kişisel markalarını tanıtmak için Facebook ve Instagram’ı kullanan herkes için, yeni abonelik platformlarda başarı için neredeyse bir ön koşul haline gelebilir gibi görünüyor. Ancak, bu artan görünürlüğün gerçekte ne kadar güçlü olduğunu tam olarak görmeliyiz. Meta, daha küçük kitleleriolan hesapların bu etkileri daha hızlı göreceğini söylüyor .Facebook ve Instagram’da doğrulanmış bir hesap almak zaten mümkün, bu da birçok kullanıcının elde etmek için çok çalıştığı bir şey. Neyse ki Meta, önceki gereksinimlerine göre “Instagram ve Facebook’ta zaten doğrulanmış olan hesaplarda hiçbir değişiklik olmayacağına” söz verdi.

 

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!