Gears of War 5 Sistem Gereksinimleri ve Daha Fazlası

Sıradaki içerik:

Gears of War 5 Sistem Gereksinimleri ve Daha Fazlası

e
sv

Eylül’de Yayınlanacak Oyunlar

2 okunma — 07 Eylül 2019 14:00

2019’da geriye sadece birkaç ay kaldı, ancak hala ufukta birçok oyun var. Eylül, PS4, Xbox One, PC ve Nintendo Switch için, Borderlands 3 ve Gears 5 gibi üçlü A başlıklarından River City Girls ve  Untitled Goose Game gibi bazı küçük mücevherlere kadar birçok önemli oyunla doludur.

Tabii ki, bunlar ayın sadece görünen kısmı. Divinity: Original Sin II, Switch’e geldi ve Dragon Quest XI bu ayın sonlarında konsola gelecek. Spor severler eFootball Pro Evolution Soccer 2020, FIFA 20, NBA 2K20 ve NHL 20 arasında da bu ay için sabırsızlanıyor.

Gears 5 (Xbox One, PC) 10 Eylül

Gears of War franchise‘ındaki en yeni parça resmi olarak 10 Eylül’de başlıyor, ancak oyunun nihai baskısına (veya Xbox Game Pass’a abone olan) 6 Eylül’de atlayabilirler. Oyun boyunca, ailesinin geçmişi ve Locust’un kökenleri hakkındaki sırlar ortaya çıkacak. Kampanyaya ek olarak, Gears 5, bu sefer Halo: Reach ve diğer beklenmedik geçitlerden gelen kamera hücresinin de yer aldığı fanların favorisi Horde ve Versus modları da dahil olmak üzere diğer birçok oyun türüne sahip.

Borderlands 3 (PS4, Xbox One, PC) 13 Eylül

Borderlands piyasaya sürüldükten beş yıl sonra: Gearbox’ın nişancı atıcı serisinin en son bölümü olan Pré Sequel, Borderlands 3, 13 Eylül’de Epic Games Store üzerinden PS4, Xbox One ve PC’ye geldi. Oyunda dört yeni Vault Avcısı bulunuyor – Siren Amara, Moze the Gunner, Zane Operative ve FL4K Beastmaster – her biri farklı yetenekler ve yetenekler içeren üç beceri ağacına sahip. Geçmiş oyunların aksine, aynı zamanda macera sırasında diğer gezegenlere seyahat edebileceksiniz ve Gearbox, oyun için hazırladığı çeşitli ücretsiz etkinliklere ve diğer yayın sonrası içeriğe sahip olacak.

The Legend Of Zelda: Link’s Awakening (Switch) 20 Eylül

Nintendo’nun Switch’in bu ayki sürümünün serbest bırakılması, The Legend Of Zelda: Link’s Awakening, 20 Eylül’de yeni Nintendo Switch Lite ile birlikte geliyor. Rüzgar Balıklarını uykudan uyandırmak ve eve gitmek için Sirenlerin Sekiz Enstrümanını bir araya getirmesi gereken Koholint Adası. Oyun aslına sadık bir şekilde yeniden benzemeye rağmen, kendi labirentlerinizi düzenlemenizi sağlayan yeni bir içerik, yani bir zindan editörü tanıtıyor.

 

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!