Yeni Samsung Galaxy S23 Ultra Sızıntısı Kamera Yükseltmeleri Hakkında Bilgi Veriyor

Sıradaki içerik:

Yeni Samsung Galaxy S23 Ultra Sızıntısı Kamera Yükseltmeleri Hakkında Bilgi Veriyor

e
sv

En Son Apple Söylentisi, 2024’te Gelen OLED iPad Pro’ya İşaret Ediyor

0 okunma — 23 Ocak 2023 10:00

Birkaç yıldır Apple’ın iPad Pro tabletlerini OLED ekran teknolojisine geçirmeyi düşündüğü söyleniyor ve tedarik zincirinden gelen son rapor, bu güncellenmiş cihazlardan ilkinin 2024’te geleceğini söylüyor.

Bu, Güney Kore’deki ET News’ten(yeni sekmede açılır), OLED ekranlı bir iPad’de geliştirmenin devam ettiğini iddia ediyor. Samsung ve LG’deki ekran departmanları, panelleri sağlamak için sıraya girmiş gibi görünüyor.

Mevcut iPad Pro modelleri mini LED LCD teknolojisine sahiptir: OLED ile karşılaştırıldığında maksimum parlaklık açısından biraz daha yüksek bir tavana sahipken, OLED kontrast ve siyahlarının derinliği açısından rakipsizdir.

Aynı boyutlar

Rapora göre, Apple geçiş yaptığında 11 inç ve 12,9 inç ekran boyutları aynı kalacak, bu nedenle iPad Pro’nun boyutları ve form faktörleri açısından belirgin bir fark olmayacak.

Apple, birkaç yıldır iPhone’larında OLED teknolojisini kullanıyor, ancak panelleri daha büyük boyutlarda üretmek daha zor ve daha maliyetli.

Önceki sızıntılar ayrıca bir iPad Pro’nun lansman tarihini 2024’te bir noktada belirtmişti, yani bununla eşleşiyor. Rapora göre, OLED teknolojisi Apple’ın MacBook serisi için de üzerinde çalışılıyor ve geçiş 2026 için planlanıyor.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!