En İyi 5 Android Oyunu, Ağustos 2019

Sıradaki içerik:

En İyi 5 Android Oyunu, Ağustos 2019

e
sv

En İyi 5 iOS Oyunu, Ağustos 2019

26 Ağustos 2019 10:00

Donut County

Bölüm bulmaca oyunu, bölüm flashback tabanlı gizemli anlatım oyunu, Donut County şimdiye kadar oynayacağınız en iyi ve en eşsiz oyunlardan biridir. Sadece oyun giderek daha tatmin edici ve zorlayıcı değil, yine de karakterler ve hikaye günümüzün politik iklimi için ilginç, komik ve biraz sinsice bir alegori içindedirler.

Alto’s Adventure

Yüksek hızda snowboard yapmak, Alto’nun Macera’sında olduğu kadar hiç rahatlatıcı olmamıştı. Çok basit tek dokunuşlu kontroller, big air alırken ve birden fazla geri takla gerçekleştirirken Alto’ya (ve diğer birçok açılabilir karakteri) dağdan aşağıya yönlendirmenizi sağlar.

Güzel sonsuz dağ manzarası, muhteşem gündüz-gece geçişleri ve büyüleyici bir film müziği (kesinlikle kulaklık takmanız gerekir) ile bu bir iOS cihazında olması gereken bir uygulamadır. Bu 2015 oyununun geliştiricisi Snowman kısa süre önce yaklaşan devam filmi Alto Odyssey’i geciktirerek doğru yapmak istediklerini söyledi. Videoyu oynattığınızda, kusursuzluğun küçük geliştirme ekibi için neden önemli olduğunu anlayacağınızdan eminim.

Lara Croft Go

Bu Tomb Raider temalı puzzle oyunu Hitman Go’ya benziyor. Ajan 47’yi görülmeden hedefleri almak için bir tahtanın etrafında hareket ettirdiğin bir strateji oyunu. Lara Croft Go’da deneyim daha da karmaşıklaşıyor: Düşmanları arkadan veya yandan almakla kalmaz, çökmekte olan kalıntıları yönlendirmek ve engelli labirentlerini çözmek zorunda kalırsınız. Neyse ki, hareket sayacı kaldırıldı, böylece tekrar başlamak zorunda kalırsanız, her seviye çok büyük miktarda zaman kaybetmemeniz için yeterince kısa. Orijinal Tomb Raider’in eski okul(old school) ruhunu yakalamayı başarabilen yeni bir fırsat. Oynamak için internet bağlantısı gerektirmediğinden uçak gezintileri için harikadır.

Smash Hit

Smash Hit bir çekirdek oyun mekaniği alıyor ve tüm oyunu bunun etrafında döndürüyor –  sonuç tamamen mükemmel.

Amaç basittir: her şeyi kırmak. Bu, birinci şahıs demiryolu avcısı türü, sadece çekim yapmak yerine, cam objelere metal toplar atıyorsunuz. Bununla birlikte, toplar tükendiğinde oyun sona erer, bu da topların korunmasının sizin ilgi alanınıza girdiği anlamına gelir ve bir şeylere çarparsanız top kaybedersiniz. Görünüşte zorlayıcı gelmeyebilir, ancak bir kez her şeyi parçalamak için inanılmaz derecede tatmin edici bir yolculuğa çıktıktan sonra, durmakta zorlanacaksınız.

Card Thief

Tinytouchtales’ın 2015 oyunu Kart Tarama, bir solitaire tarzı kart oyunu ile bir roguelike zindan tarayıcısını birleştirdi. İki yıl sonra, geliştirici Stealth tarzı bir oyun için aynı şeyi isteyen bir oyun olan Card Thief ile takip etti. İsimsiz hırsız olarak, gölgelerden en iyi şekilde nasıl yararlanacağınızı, düşmanları çekip, hazineyi nasıl çalacağınızı ve kaçışınızı nasıl yapacağınızı öğrenmelisiniz. Kulağa basit geliyor, ama yavaş yavaş güzel bir şeyler ortaya çıkaran zenginlik ve derinlik oyunudur.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!