iOS 17 yeni güvenlik ve gizlilik özelliklerini açıkladı.

Sıradaki içerik:

iOS 17 yeni güvenlik ve gizlilik özelliklerini açıkladı.

e
sv

EA, Mason Greenwood’un “futbolun gerçek dünyasını” yansıtmak için EA Sports FC 24’e dahil edileceğini söyledi

18 Eylül 2023 16:58

Mason Greenwood’un EA Sports FC 24’te yer alacağı, ancak oyunun oyuncu ve takım verileri için son tarihten önce aktif bir kadronun parçası olmaması nedeniyle lansman sırasında Ultimate Team’de bulunmayacağı doğrulandı.

Şu anda İspanyol kulübü Getafe’de (Manchester United’dan kiralık olarak) oynayan Greenwood, Ocak 2022’de tutuklandı ve Ekim 2022’de tecavüze teşebbüs, davranışları kontrol etme ve zorlama ve gerçek bedensel zarara neden olan saldırı ile suçlandı. Suçlamalar daha sonra Şubat 2023’te düşürüldü. Ancak, ilk tutuklamanın ardından futbolcu FIFA 22’den çıkarıldı ve daha sonra FIFA 23’te yer almadı.

Bir EA Sports sözcüsü Mirror Gaming’e Greenwood’un “artık aktif bir kadronun parçası” olduğu için EA Sports FC 24’te görüneceğini doğruladı. Sözcü şunları söyledi: “EA Sports FC 24, gerçek futbol dünyasındaki takımların ve kulüplerin aktif kadrolarını gerçekçi bir şekilde yansıtıyor. “Getafe CF’de aktif bir kadroda yer aldığı için Mason Greenwood FC 24’e dahil edilecektir. Greenwood, son takım ve oyuncu verileri için son tarihimiz sırasında aktif bir kadronun parçası olmadığından, lansman sırasında Ultimate Team’de görünmeyecektir.”

Tutuklamasından bu yana Greenwood düne kadar (17 Eylül) profesyonel bir futbol maçında oynamamıştı. The Mirror’ın haberine göre, Pazar günü Osasuna’ya karşı oynanan maçın sonlarına doğru Getafe’de yedek oyuncu olarak yer aldı ve Juanmi Latasa’nın yerine oyuna girdi.

EA Sports FC 24 bu ayın sonlarına doğru PC, PS5, Xbox Series X|S ve Nintendo Switch için piyasaya sürülecek. Tam sürümü 29 Eylül’de yayınlanacak olsa da, Ultimate Edition’ı Switch dışında herhangi bir cihaz için ön sipariş veren oyuncular 22 Eylül’den itibaren bir hafta erken oynamaya başlayabilecekler.

 

Daha fazla bülten için; 

PlayStation, Xbox ve PC için GTA 5 hileleri (Eylül 2023)

 

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!