Dropshipping yapabileceğiniz ücretsiz siteler -2019 (Kolay Kullanım)

Dropshipping, elinizde bulunmayan veya size ait olmayan bir ürünü, kendi kar payınızı ekleyerek alıcı ve satıcı arasında aracı olarak ürün satma işlemine denir. Bu işlem de risk yoktur. İşlemi gerçekleştirirken cebinizden herhangi bir para çıkmaz. Bu yüzden herhangi bir sermayeye ihtiyaç duymazsınız. Dropshipping yapacaklara yardımcı olmak adına bu siteleri araştırdık. İşte Dropshipping yapabilen ücretsiz siteler.

Shopify

Shopify, Dropshipping yapacaklar için bulunmaz nimet diyebiliriz. Dünyada ki e-ticaret sitelerinin en popülerlerinden biridir. Toplam da 1.2 milyonu geçen kullanıcısı bulunmaktadır.  Shopify, küçük veya büyük işletme olsun global pazar da ticaret yapacak işletmeler için en iyi alternatiftir.

3Dropshipping yaparken neden Shopify’ı kullanmalıyım?

  • Shopify, stoklarınızı yönetmek için çeşitli uygulamalar sunar.
  • Shopify, e-ticaret sitenizi güzelleştirmeniz için 100’den fazla farklı tema sunar. Değişik vitrin seçenekleriyle ürünleriniz kullanıcıya daha albenili gelir.
  • Shopify, 7/24 canlı destek hattı sunar. Basic seviyede ingilizceniz varsa kolayca anlaşabilirsiniz.

Magento

Magento, size her şeyi kapsayan e-ticaret çözümleri sunar. Genellikle orta ölçekli firmaların tercihidir. 

 

2Dropshipping yaparken neden Magento’yu kullanmalıyım?

  • İşletmenize özel paketler sunar.
  • Sosyal medya gibi bir çok kanaldan ticaret yapmanıza imkan sağlar.

BigCommerce

BigCommerce, Dropshipping yapacaklar için e-ticaret çözümleri üretir. Orta ve büyük ölçekli işletmeler için idealdir.

1Dropshipping yaparken neden BigCommerce’ı kullanmalıyım?

  • BigCommerce, diğer e-ticaret sitelerinden farklı olarak yüksek sayfa yükleme hızı ile gelir.Bileceğiniz üzere sitede ki ürün yüklenme ne kadar hızlı ise kullanıcı o sitede kalır ve ticaret daha da kolaylaşır. BigCommerce, bunun için sitelerin’de CDN kullanır.
  • BigCommerce, 7/24 hazır teknik destek temsilcileri ile seçkin destek hizmeti sunar ve alanınızı taşımak, mağazanızı kurarken vs. gibi görevlerde size yardım eder. WooCommerce ile, temel destek ve toplulukla sınırlısınızdır.
  • Kullanımı kolay.BigCommerce, web sitenizi ve mağazanızı kurmak için olağanüstü kullanımı kolaydır. Tüm siteniz, sezgisel ve gezinmesi kolay kumanda panosundan yönetilebilir.

Dropshipping hakkındaki soruları bu yazının altında ki yorum yap butonundan sorabilirsiniz. Siz de bu sitelerden birini kullanıyorsanız veya kullandığınız başka bir site varsa onu bizimle paylaşırsanız diğer kullanıcılarımız da bundan faydalanmış olur. Esen kalın…

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here