Sosyal ticarette sepet ortalaması 152 TL’yi aştı

Sıradaki içerik:

Sosyal ticarette sepet ortalaması 152 TL’yi aştı

e
sv

Diablo 4 Yakın Zamanda Gelmeyecek ve Sadece Çevrimiçi Oynanabilecek

06 Kasım 2019 22:20

Blizzard, BlizzCon röportajda yaptığı açıklamada, Diablo 4’ün çevrimdışı bir moda sahip olmayacağını ve oynamak için internet bağlantısı gerektireceğini söyledi.

Lider tasarımcı Joe Shely’ye Diablo 4′ün çevrimdışı oynamasının mümkün olup olmadığını sorduk. “Dünyada büyük, kesintisiz, bağlı ve paylaşılan bir alan var, zindanlara düşüyor, arkadaşlarınızla, ticaretle ve PvP ile gruplaşabiliyorsunuz. Çevrimiçi olan bir dünyada yaşamanın en iyi yolunun bu olduğunu düşünüyoruz. “şeklinde cevap verdi.

“Paylaşılan açık dünya” aslında Diablo 4‘e bir MMO şeklini veriyor, bu yüzden dünyayı diğer oyuncularla doldurmak için her zaman açık bir internet bağlantısı gerektirmesi şaşırtıcı değil. Solo oynayabilirsin ama çevrimdışı değilsin.

Diablo 4 Tanıtılan panelinde ayrıntılı olarak sunulan Diablo 4‘te dünya etkinlikleri, sosyal merkez olarak hareket eden kasabalar, PvP bölgeleri ve ısrarla dolu bir açık dünya yer alacak. Karar, daha sosyal bir Diablo 4 için mantıklı geliyor ve tartışmalı her zaman çevrimiçi yaklaşımı benimseyen ilk oyunlardan biri olan Diablo 3‘ün piyasaya sürülmesinden bu yana yıllar önce norm haline geldi.

Panel sırasında, Blizzard ayrıca Diablo 4′ün serbest bırakılmasının uzun bir yol olduğunu söyledi. Yönetmen Luis Barriga, “Yakında çıkmayacağız. Yakında Blizzard bile değil” dedi.

Biri her zaman açık bir Diablo’yu düşünürken, kimse yardımcı olamaz ama Diablo 3‘ün Mart 2012‘de piyasaya çıktığında karşılaştığı yasal olarak kötü bağlantı sorunlarını hatırlayın. Yıllar sonra bile, “Hata 37” nin hayaleti serinin üzerinde duruyor: Diablo 3‘ün lansmanından sonraki günlerde bazı oyunculara erişilemedi, ardından Blizzard bir giriş sırası sistemi uyguladı. Gerçek para müzayede evi Diablo 3‘ün çok eleştirilen bir diğer unsuru, 2014‘te kapandı ve henüz netice için canlandırıldığına dair işaretler göstermiyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!