MyFitnessPal, WearOS akıllı saatlerde kalori saymayı çok daha kolay hale getirdi

Sıradaki içerik:

MyFitnessPal, WearOS akıllı saatlerde kalori saymayı çok daha kolay hale getirdi

e
sv

Call of Duty Modern Warfare 3, Cutthroat adında yeni bir 3v3v3 oyun moduna kavuşuyor

07 Ekim 2023 13:29

Sledgehammer Games, Call of Duty Modern Warfare 3’te Cutthroat adında yepyeni bir oyun modunun yer alacağını doğruladı.

CoD: Next’in 5 Ekim’deki etkinliğinde duyurulan geliştirici, merakla beklenen çok oyunculu nişancı oyunu hakkında bilinmesi gereken her şeyin yanı sıra 2024’ün başlarında piyasaya sürülecek olan Call of Duty: Warzone Mobile gibi oyunların diğer duyurularını da birkaç saat boyunca anlattı.

Tanıtım öncesinde, Modern Warfare 3’ün toplam 12 oyun moduna sahip olacağını, lansman sırasında 20 oynanabilir harita (16’sı Modern Warfare 2 (2009) kaynaklı) ve lansman sonrasında 12 yeni 6v6 çekirdek harita daha geleceğini zaten biliyorduk.

Buna ek olarak Sledgehammer, Modern Warfare 3’te ilk kez sahneye çıkacak olan Cutthroat adlı tamamen orijinal bir oyun modunu da açıkladı. Cutthroat hakkında fazla bir şey söylenmedi, ancak temel çok oyunculu haritalar için 3’e 3 bir aksiyon modu olduğunu ve Operatörlerin tur başına yalnızca bir canı olacağını biliyoruz. Modun amacı düşman takımlarını ortadan kaldırmak veya turu kazanmak için düşmanın bayrağını ele geçirmektir.

Geliştirici, ilk olarak Call of Duty: WWII’de yer alan Savaş Modu’nun yanı sıra doğrusal çatışmalar, savaş ilerlemesi ve çevre hedefleriyle geri dönüş yapacak büyük ölçekli bir çok oyunculu mod olan Ground War’dan bahsetti.

Oyuncuların lansmanda neler bekleyebileceğine dair bir ton yeni detaya ek olarak, Sledgehammer sonunda Modern Warfare 3’ün Birinci Sezonda dereceli çok oyunculu moda sahip olacağını doğruladı. Dereceli oyun, Modern Warfare 2’deki deneyimi güncelleyecek ve modernize edecek olan Treyarch ile ortaklaşa geliştiriliyor.

Call of Duty: Modern Warfare 3’ün 10 Kasım’da PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One ve PC için piyasaya sürülmesi planlanıyor. Oyunu önceden sipariş ettiyseniz, bugünden (6 Ekim) itibaren oyunun açık betasına göz atabilirsiniz, ancak başlangıç tarihleri hangi platformda oynadığınıza bağlıdır.

 

 Daha fazla büten için; 

‘Paycell Alışveriş Limiti’ Trendyol’da

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!