Snapchat, yalnızca Apple iPhone’a yeni bir özellik getiriyor

Sıradaki içerik:

Snapchat, yalnızca Apple iPhone’a yeni bir özellik getiriyor

e
sv

Call of Duty: Android ve iOS çıkış tarihi hakkında

19 Eylül 2019 07:00

Activision ve Tencent , Call of Duty: Mobile’in 1 Ekim’de Android ve iOS cihazlarda piyasaya sürüleceğini onayladı . Oyun, Google Play ve App Store’un Çin, Vietnam ve Belçika dışındaki diğer ülkelerde desteklendiği tüm ülkelerde yayınlanacak. yayıncı açıkladı.

Oyun Tencent’in Timi stüdyosu tarafından geliştirildi ve hem Android hem de iOS platformlarında oynanması ücretsiz. Call of Duty: Mobile , daha fazla mod ve içerik, zaman sınırlı etkinlikler ve düzenli olarak eklenecek çalma listeleri ile ikonik çok oyunculu modların yanı sıra Battle Royale’ı da içerecek.

Call of Duty: Mobile’ın açılışında bulunacak olan hayran favorileri modları arasında, Activision Nuketown, Crash, Hijacked ve daha fazlası gibi popüler haritalarda oynanabilecek Takım Ölüm Maçı, Arama ve Yok Etme ve Tümüyle Ücretsiz’ı onayladı.

Çok oyunculu maçlarda ne kadar iyi oyuncular olursa o kadar hızlı olurlar ki, John “ SoapMacTavish ve Simon “ Ghost ” Riley gibi modern Callfare serisinden klasik Call of Duty karakterlerinin ve Black Ops’tan Alex Mason’ın kilidini açabilecekler. 

Battle Royale kipine gelince, Call of Duty: Mobile , sololarda, Call of Duty franchise’ı arasında yer alan mobil oyun için özel olarak tasarlanan bir haritada hayatta kalmak için savaşacak 100 oyuncuya sahip olacak tek kişilik veya dört kişilik ekipler şeklinde  tasarlanmıştır.

Baş başlangıç ​​isteyen oyuncular Activision’ın web sitesinde Call of Duty: Mobile’e ön kayıt yaptırabilir .

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!