MenaPay’den bir ilk daha; iki farklı blockchain tek uygulamada

Sıradaki içerik:

MenaPay’den bir ilk daha; iki farklı blockchain tek uygulamada

e
sv

Bungie, Destiny 2 Engramı Veriyor!BEDAVA

03 Ekim 2019 11:00

Engramlar, Destiny 2‘de ödülleri vermek için kullanılan mücevher benzeri, çokyüzlü şeylerdir. Temelde mini yağma kutularıdır: Bir iş yapın, bazı engramlar alın, şifresini çözmek için The Tower’a gidin ve çözün!. Oynarken birçok toplayacaksınız ve onlardan aldığın şeylerin çoğu çok değerli olmayacak.

Ancak bazı engramlar diğerlerinden daha güçlüdür ve oyunun merkezi bir parçası olan Guardian’ın Güç seviyesini yükseltmek için gerçekten yararlı olan öğeleri düşürür. Her şey biraz karışık, ama çabuk ve kirli, daha büyük sayıların daha iyi olduğu ve güçlü engramların iyi olduğu – ve Bungie Rewards programından ücretsiz bir tane alabilirsiniz.

Destiny 2‘ye yeni gelenler için bir not: Oyunun Power Grind üzerine olmasından dolayı, 900’lerin “yumuşak kepine” ulaşana kadar muhtemelen engram üzerinde durmaya devam etmelisin. Bu, Güç Seviyenin normal bir oyundan geçebileceği kadar yüksek ; ondan sonra, onu arttırmanın tek yolu, bunun gibi, 950’in sert başlığına götürebilen güçlü ödül damlalarından geçer. Engramın güç seviyesi, hak talebinde bulunurken, gücünüzü temel alır. 900’e basmadan önce, gerçekte sabit kapağa tırmanmanıza yardımcı olmaz.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!