HONOR  EĞLENCE TABLETİNİN 4 KRİTERİNİ BELİRLEDİ

Sıradaki içerik:

HONOR EĞLENCE TABLETİNİN 4 KRİTERİNİ BELİRLEDİ

e
sv

Box, yapay zeka desteğinde Microsoft 365 Copilot ile iş birliği yapıyor

28 Temmuz 2023 15:00

Box, Microsoft 365 Copilot ile bulut depolama şirketinin mevcut en güçlü üretken yapay zeka teknolojilerinin bazılarından faydalanmasını sağlayacak yeni bir entegrasyonu duyurdu.  

Box, yeni entegrasyonla müşterilerinin içeriği daha kolay bulabileceğini ve doğru bilgiyi bulmak için arama ve araştırma için harcanan zamanı azaltacağını umuyor. 

Aynı zamanda şirket, Microsoft Teams ve OneDrive dahil olmak üzere diğer Microsoft 365 ürünleriyle geliştirilmiş entegrasyonları duyurdu ve bu durumdan dolayı iki platformda birbirine daha yakın bir hale geldi.  

Box gerçekten Microsoft 365 kullanmanızı istiyor 

Geliştirilmiş yeteneklerle, müşteriler artık Redmond’un video konferans platformunu kullanarak gerçek zamanlı çevrimiçi işbirliğini daha da hızlı hale getirmesi umulan Teams Sohbetleri ve Kanalları içinden Kutu Notlarını paylaşabilecek ve düzenleyebilecek. 

Microsoft’un Sürüm 2302 sürümünü kullananlar, web uygulamalarına erişmek zorunda kalmadan Word, PowerPoint ve Excel için masaüstü uygulamalarını kullanarak işbirliği yapabilecekler ve böylece kullanıcılara Office yazılımının daha eksiksiz bir sürümü sunulacak. 

Microsoft 365 Copilot açısından, yapay zeka sohbet robotu, Teams’deki Box belgelerini özetlemek için bir eklenti aracılığıyla çalışacak. Aynı zamanda çalışanların acı verecek kadar uzun (ve çoğu zaman anlamsız) ileti dizileriyle uğraşmak zorunda kalmadan Sohbetleri ve Kanalları özetlemesine yardımcı olacaktır.

Elbette, bu yılın başlarında duyurulan Box AI’ya ek olarak ;Box CPO’su Diego Dugatkin şunları söyledi: 

“Microsoft 365 Copilot ile bütünleşme, yapay zeka stratejimizin doğal bir uzantısıdır ve mevcut işbirliğimiz, ortak müşterilerin Box ve Microsoft 365 Copilot’u birlikte sorunsuz bir şekilde kullanmasına olanak sağlayacaktır.

” Box, Microsoft 365 Copilot eklentisinin, Microsoft hizmeti uygun müşteriler için etkinleştirdiğinde kullanıma sunulacağını, ancak masaüstünde birlikte yazma özelliğinin de denenebileceğini söylüyor.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!