YouTube daha güvenilir bir haber kaynağı olmak için büyük planını açıkladı

Sıradaki içerik:

YouTube daha güvenilir bir haber kaynağı olmak için büyük planını açıkladı

e
sv

BlackBerry, jeneratif yapay zeka destekli siber güvenlik asistanını tanıttı

18 Ekim 2023 23:59

BlackBerry, jeneratif yapay zeka araçlarıyla desteklenen kurumsal düzeyde bir güvenlik asistanı platformunu tanıttı.

CISO ekiplerinin verimliliğini ve performansını artırmayı amaçlayan ve adı açıklanmayan yapay zeka destekli asistan, ekibiniz için ek bir SOC analisti olarak hareket edecek – yani bir asistana ihtiyaç duyan bir güvenlik operasyon merkezi (SOC) analistiyseniz, Blackberry sizin için bir çözüme sahip olabilir.

En son yenilik CylanceAI müşterilerine sunulacak ve SOC ekiplerinin eğrinin önünde kalmak için öngörücü siber güvenliği kullanarak tehditlerin önünde kalmasına olanak tanıyacak. Yapay zeka, özel büyük dil modelleri (LLM) üzerinde eğitilerek gelişmiş bir hassasiyet düzeyi ve veri gizliliği sağlıyor.

Bir robottan daha fazlası
BlackBerry Siber Güvenlik İş Birimi Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Nathan Jenniges, “BlackBerry, yapay zeka siber güvenlik pazarına öncülük etti ve inovasyona olan bağlılığımız, Generative AI destekli siber güvenlik asistanımızı açıklarken bir kez daha sektörün ön saflarında yer aldığımız anlamına geliyor” dedi.
“Bu yeni çözüm, müşterilerimizin SOC operasyonlarını modernize etmelerini sağlayarak düşmanlardan bir adım önde olmalarına yardımcı olacak. Gelişen tehdit ortamı ve kaynak kısıtlamaları da dahil olmak üzere karşılaştıkları zorlukların üstesinden gelmede CISO’lar için çok değerli olacak.”

Üretken yapay zeka çözümü, kullanıcılarının ihtiyaçlarını tahmin edebilecek, iş akışını büyük ölçüde iyileştirecek ve tehdit araştırması için gereken süreyi kısaltacak. Bu siber güvenlik yapay zekasının ilk sürümü sınırlı bir CylanceAI müşteri grubuyla sınırlı olacak.

“Üretken Yapay Zeka muazzam bir ekonomik değer sunma potansiyeline sahip ve bu da onu BlackBerry için bir odak alanı haline getiriyor. Patent portföyümüz halihazırda Üretken Yapay Zekayı içeriyor,” diyor BlackBerry Baş Teknoloji Sorumlusu Charles Eagan.

“İnovasyonlarımız boyunca kurumsal düzeyde çözümler sunma taahhüdümüzü ciddiye alıyoruz – abartıya tepki vermek yerine değer sağlayan inovasyonlar.”

 

 

Daha fazla haber için;

YouTube daha güvenilir bir haber kaynağı olmak için büyük planını açıkladı

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!