Twitter’ın Android kullanıcıları için Karanlık modun sürümünü yayınladı

Sıradaki içerik:

Twitter’ın Android kullanıcıları için Karanlık modun sürümünü yayınladı

e
sv

Black Desert Mobile 24 Ekim’de Android’de başlatılıyor

24 Ekim 2019 00:00

Muhteşem MMORPG Black Desert Mobile 24 Ekim’de Android’de başlatılıyor

Geçen ay, geliştirici Pearl Abyss , çok beğenilen MMORPG’lerinin bu yıl cep telefonuna geleceğini Black Desert’in duyurduğunu açıkladı . Bu haftanın başlarında, stüdyo oyuna erken erişimin belirli ülkelerdeki Android kullanıcıları için uygun olacağını açıkladı. Black Desert Mobile, 24 Ekim’de Google Play Store üzerinden Android için yumuşak bir şekilde başlatılacak . Oyun yalnızca şu ülkelerde geçerli olacak: Kanada, Şili, İsveç, Malezya, Türkiye, İrlanda ve Avustralya. Ayrıca, oyun dünya çapında yayınlanır başlamaz eyleme geçmek istiyorsanız şimdi Google Play Store ve App Store’da ön kayıt yaptırabilirsiniz.

Black Desert Mobile, Aralık 2019’da bir zamanlar Kuzey Amerika ve Avrupa dahil olmak üzere dünya çapında lanse edilecek.

 

Black Desert Mobile duyurusunun, mobil oyuncular arasında çok fazla tepki aldığı anlaşılıyor, çünkü stüdyo 2 milyondan fazla insanın iki haftadan kısa sürede oyuna ön kayıt yaptığını iddia ediyor.

Şu anda, oyunun PC ve konsol sürümleri dünya çapında 20 milyondan fazla oyuncuya sahip. Black Desert’in mobil versiyonunda yalnızca Doğu Asya’da 10 milyondan fazla indirme var, ancak bu oyunun ne kadar iyi göründüğünü düşünmek şaşırtıcı değil.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!