iPhone veya iPad’inizde tüm medya nasıl silinir

Sıradaki içerik:

iPhone veya iPad’inizde tüm medya nasıl silinir

e
sv

Bir sonraki Samsung 5G telefon Galaxy A90 olabilir

02 Eylül 2019 21:00

Samsung Galaxy S10 5G ve Galaxy Note 10 5G‘den sonra, Samsung’un bir sonraki 5G akıllı telefonu, şirketin 5G ağlarına bağlanmak için daha uygun fiyatlı serideki ilk cihaz olmasını sağlayacak olan Galaxy A90 5G olacak gibi görünüyor.

Bu haber, tümü Galaxy A90 5G’ye bağlı görünen statik ve video reklamlar dahil olmak üzere birçok tweet gönderen ve sızıntıları sağlayan Evan Blass‘tan geliyor.

Bu reklamlar, bunun şirketin bir sonraki büyük telefonu olabileceğini söylüyor ve ayrıca telefonu biraz detaylı gösterecekler gibi görünüyor.

Reklamların meşru oldukları, Samsung’un ev tarzından anlaşılıyor, ancak taklit etmek oldukça kolay bir stil.

Samsung Galaxy A90 5G hakkında ne görebiliriz?

Belki de Samsung Galaxy A90 hakkında söyleyebileceğimiz en dikkat çeken şey, tasarım açısından Galaxy A serisinin geri kalanına çok benziyor olması – yani Galaxy A80’den farklı olarak hareket eden ve dönen arka kamera paneli yok.

Bunun yerine, üç kameralı bir arka plan dizisi var gibi gözüküyor, ancak kameraların hangi özelliklere sahip olduğunu bilmiyoruz.

A90’ın ön kamerayı için standart bir ‘çentiği‘ var. Sonuçta, bir Galaxy A serisi tasarımı olarak oldukça ‘standart‘ görünüyor.

Bunun nedeni, Samsung’un Galaxy A90 modeline 5G eklemek için bazı fedakarlıklar yapması olabilir. Şu anda mevcut tüm 5G telefonlar son derece yüksek, ancak Galaxy A serisi çok daha uygun fiyatlı olma eğiliminde.

  • Samsung, Galaxy Note 10 serisini daha yeni piyasaya sürdü, bu yüzden hemen yeni telefonları çıkarmasını beklemiyoruz fakat yine de Galaxy Fold açısından oldukça uzak tarihlere bakıyoruz.
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!