Apple, CEO’su Tim Cook’a, 2023’te Yüzde 40 Maaş Kesintisi Yapacak

Sıradaki içerik:

Apple, CEO’su Tim Cook’a, 2023’te Yüzde 40 Maaş Kesintisi Yapacak

e
sv

Bazı Twitter Uygulamaları Şu Anda Çalışmıyor

15 Ocak 2023 10:30

Bir dizi üçüncü taraf uygulaması, önceden bildirimde bulunmaksızın Twitter’a erişimini kaybetti.

Twitter için birkaç üçüncü taraf istemcisi, sosyal ağla iletişim kurma sorunları yaşıyor ve bu da kullanıcıların oturum açmasını engelleyen sorunlara yol açıyor. TechCrunch’ın bildirdiği gibi, Tweetbot ve Twitterific sorun yaşadıklarını doğruladılar ve sorunun temel nedenini bulmaya çalışıyorlar. Tweetbot, “Daha fazla ayrıntı için Twitter’a ulaştık, ancak yanıt alamadık” dedi.

Fenix ​​ayrıca Android istemcisinin sorun yaşadığını ancak iOS uygulamasının etkilenmediğini doğruladı. Uygulamanın geliştiricisi Matteo Villa, Android için Fenix’in şirketten herhangi bir iletişim olmaksızın askıya alındığını söyledi. Villa, Fenix’in “Twitter Kurallarını ve politikalarını ihlal ettiğini” ve sonuç olarak artık erişilemeyeceğini belirten bir bildirimi gösteren bir ekran görüntüsünü tweetledi. Geliştirici, nedeni belirlemeye çalışırken uygulamayı geçici olarak Google Play’den çekti.

Twitpane, kullanıcıların uygulamaya erişmelerini engelleyen “hesap kimlik doğrulaması başarısız oldu” gibi hatalar aldıklarını belirten Japonca bir duyuru yayınladı. Sorun yaşıyor gibi görünen diğer müşteriler arasında Echofon, Feather ve Talon yer alıyor.

Twitter henüz resmi hesaplarından herhangi biri aracılığıyla bir duyuru yayınlamadı. Twitter Geliştirici forumundaki bir poster, kullanıcıların Aralık ayından bu yana üçüncü taraf uygulamalar için Twitter API’sinde birçok hatayla karşılaştığını söyledi. Üçüncü taraf uygulamalarının sosyal ağa erişmesini tam olarak neyin engellediği belli değil ve Twitter’ın artık bir iletişim ekibi olmadığı için, etkilenen geliştiriciler bile henüz şirketten doğrudan haber alamadı.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!