Cosori 2 Milyon Airfryer’ı Geri Çağırıyor

Sıradaki içerik:

Cosori 2 Milyon Airfryer’ı Geri Çağırıyor

e
sv

Assassin’s Creed Mirage: Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her Şey

01 Mart 2023 13:25

Assassin’s Creed Mirage’ın bu yılın ilerleyen dönemlerinde hala çıkması planlanıyor ancak şimdilik belirli bir çıkış tarihi yok. Assassin’in Creed Valhalla’nın Basim ibn Ishaq’ta oynadığı Assassin’in Creed Mirage, Valhalla olaylarından 20 yıl önce Bağdat’ta geçiyor ve onlarca yıl süren diziyi köklerine kadar geri götürmesi planlanıyor. Bu oyunun kapsamı daha küçük ve aksiyon dolu bir RPG’nin daha az olacağı anlamına gelebilir. Belki de Stealth ve Parkour’un büyük bir şekilde geri dönebileceği anlamına gelebilir.

Son Çıkan Trailer

Eylül 2022’de Ubisoft  Assassin’s Creed Mirage’a en son resmi videosunu gördük. Hiçbir oyun görüntüsü dahil olmasa da, Mirage’ın hikayesine tam olarak bakabileceğimiz  sinematik bir bakış kazanmış olduk.

 

Daha Fazla Ayrıntı

 

Assassin’s Creed Mirage seriyi temellerine geri götürüyor: Assassin’in Creed Valhalla, Valhalla’da tanıtılan Basim ibn Ishaq merkez sahne alıyor. Raporlara göre, Mirage tam teşekküllü girişine çıkmadan önce bir Valhalla spin-off olarak başladı. Basim ilk suikastçı kardeşliğin bir parçası ve Mirage bizi önceki maceralarından birine götürüyor. Son yılların açık dünya RPG oyunundan ziyade, Assassin Creed Mirage Stealth ve Parkur’a bir kez daha odaklanıyor.Bu nedenle genel olarak 15 ila 20 saat civarında daha küçük bir deneyim beklenmekte. Oyunun IGN’de uzunluğu sorulduğunda yönetici yapımcı Marc-Alexis Côté, “Her şeyin 150 saatlik bir RPG olması gerekmiyor, değil mi?” dedi.

“Daha küçük bir suikastçının inanç projesi. Bu, 15. yıldönümünü kutlamak için tasarlandı ve bu yüzden modern Valhalla da kullanılan oyun motorunu stealth, parkur’a daha fazla odaklanarak orijinal oyunumuza takdir eden daha küçük bir oyun oluşturmak için kullanıyoruz.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!