“Keenetic CEO’su Vefa Tarhan’dan İddia: Dijital Canlı Spor yayınlarında kalitenin adresiyiz!”

Sıradaki içerik:

“Keenetic CEO’su Vefa Tarhan’dan İddia: Dijital Canlı Spor yayınlarında kalitenin adresiyiz!”

e
sv

Artık PayPal ve Venmo kredi veya banka kartlarını Apple Wallet’ınıza ekleyebilirsiniz

0 okunma — 03 Ekim 2023 23:07

PayPal bugün, kullanıcıların artık PayPal ve Venmo kredi veya banka kartlarını Apple Wallet’larına ekleyebileceklerini duyurdu. Bu yeni entegrasyon ile artık Apple Pay’i kullanarak mağaza içinde, çevrimiçi olarak veya uygulamalarda ödeme yapabilirsiniz. Şirket, kullanıcıların nakit iadelerini ve ödüllerini kazanmaya devam edeceklerini belirtiyor.

Apple Wallet uygulamasını açıp “banka veya kredi kartı ekle” seçeneğini seçerek başlayabilirsiniz. Ardından, PayPal ya da Venmo kredi veya banka kartınızı taratabilir ya da kart bilgilerini manuel olarak girebilirsiniz.

Şimdilik, kartlarınızı Apple Wallet uygulaması aracılığıyla eklemeniz gerekiyor, ancak PayPal, kullanıcıların önümüzdeki aylarda bunu doğrudan PayPal veya Venmo uygulamalarından yapabileceklerini belirtiyor. Şirket ayrıca kullanıcıların önümüzdeki aylarda Apple Pay ile PayPal Kurumsal Banka Kartı kullanabileceklerini söylüyor.

Bir kart ekledikten sonra, yan düğmeye çift tıklayarak, Face ID veya Touch ID ile kimlik doğrulaması yaparak ve ardından iPhone veya Apple Watch’unuzu bir okuyucunun yakınında tutarak etkinleştirilebilen Apple Pay’i kullanarak mağaza içi alışveriş yapabilirsiniz. Online ya da uygulama içi satın alımlarda ise ödeme sayfasına gidip Apple Pay düğmesine dokunmanız gerekiyor.

Yeni entegrasyon, PayPal’ın ödemeler ve transferler için sabit parası olan PYUSD’nin artık Venmo’da kullanılabileceğini duyurmasından iki hafta sonra geldi. Geçtiğimiz ay piyasaya sürülen PYUSD, Paxos Trust Company tarafından ihraç ediliyor ve ABD doları mevduatları, kısa vadeli ABD Hazine tahvilleri ve benzer nakit eşdeğerleri ile destekleniyor.

 

Daha fazla bülten için;

Cloudflare güvenlik korumaları şaşırtıcı derecede basit bir şekilde atlatılabilir

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!