Huawei Watch Ultimate Apple Watch Ultra’ya Rakip

Sıradaki içerik:

Huawei Watch Ultimate Apple Watch Ultra’ya Rakip

e
sv

Apple Music Size Başkalarının Çalma Listelerini Gösteriyor Olabilir

23 Mart 2023 18:43

Bazı Apple Music kullanıcıları uygulamada kendi müzik kitaplıklarında rastgele görünen diğer kullanıcıların çalma listeleri hakkında Reddit’te yazıyor ve bu da oldukça ciddi gizlilik endişelerine sebep olmakta Yeni müzik keşfetmek ve süper niş çalma listelerini düzenlemek modern müzik akışı hizmetlerinin gerçek anlamda keyiflerinden biridir. Oynatma listesinin oluşturucusunun yarattığı özenle seçilmiş havaya dalmaktan daha iyi bir şey olamaz. Ancak Reddit kullanıcısı @adh1003, kullanıcıların tanımadıkları oynatma listelerinin ekran görüntüsüleriyle ilgili şikayetlerini derleyen MacRumors’a başvurdu.

Unknown playlist, im 100% i have NEVER made this, its an empty playlist, anyone else also getting unknown playlists? This is my 1st time i got it. from AppleMusic

Görünüşe göre,bazı durumlarda bu bilinmeyen çalma listeleri kullanıcıların orijinal çalma listeleriyle birleşerek bir karışıklığa da neden oldu veya kullanıcıların çalma listeleri tamamen kayboldu. Sorunun Apple’ın iCloud sunucusuyla ilgili bilinmeyen bir sorundan kaynaklandığına dair bir şüphe olsa da bazı kullanıcılar hesaplarının saldırıya uğradığından açıkça endişe duyuyor.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!