Microsoft bir sonraki iş için dizüstü bilgisayarınızın Surface olmasını gerçekten istiyor

Sıradaki içerik:

Microsoft bir sonraki iş için dizüstü bilgisayarınızın Surface olmasını gerçekten istiyor

e
sv

Apple, iPhone 15 Pro’nun kılıf olmadan geçici olarak renk değiştirebileceğini kabul etti

24 Eylül 2023 23:55

iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max artık piyasada ve bu telefonların yeni titanyum çerçevelerinde bazı renk bozulmalarının görüldüğüne dair raporlar var – Apple’ın artık resmen kabul ettiği bir sorun.

Güncellenen bir destek belgesinde (MacRumors aracılığıyla) Apple, “iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max için, cildinizden gelen yağ dış bandın rengini geçici olarak değiştirebilir” diyor.

Yine de paniğe gerek yok – çünkü telefonun çerçevesini “yumuşak, hafif nemli, tüy bırakmayan bir bezle” silmek “orijinal görünümü geri kazandıracak” ve telefonunuz yeni gibi görünecektir. Bununla birlikte, bir kılıfa yatırım yapmak isteyebilirsiniz.
Pro ve Pro Max telefonlarda bu yıl paslanmaz çelik yerine fırçalanmış efektli titanyum kullanılıyor, bu da parmak izlerinin bu kadar çok ortaya çıkmasının nedeni gibi görünüyor. Elbette, bu kademeli aşınma ve yıpranma belirtileri sizi hiç rahatsız etmeyebilir.

Dayanıklılık için üretildi
iPhone 15 Pro Max incelememizde, en pahalı iPhone 15 modelinin “mükemmel” yapı kalitesini övdük ve onu “tutması zevkli” olarak tanımladık – ve parmak izleriyle ilgili sorunlar özellikle fark ettiğimiz bir şey değildi.

Titanyuma geçiş, iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max’in seleflerinden daha hafif olduğu ve korozyona karşı daha dayanıklı olması gerektiği anlamına geliyor, ancak aynı zamanda biraz daha kalınlar.

iPhone 15 incelememizde açıkladığımız gibi, iPhone 15 ve iPhone 15 Plus her zamanki alüminyum çerçeveye sadık kalıyor, bu nedenle orada herhangi bir renk değişikliği fark etmemelisiniz. Yeni iPhone 15 telefonlarının dördünde de ön ve arka cam bulunmaktadır.

iPhone’unuz için temizleme işlemi aynıdır: yumuşak, hafif nemli, tüy bırakmayan bir bez kullanın, temizlik ürünlerinden kaçının ve basınçlı hava kullanmayın. Ayrıca telefonun herhangi bir açıklığına nem girmesinden de kaçınmalısınız.

 

 

Daha fazla haber için;

Unity tartışmalı Runtime Fee’sinde bazı değişiklikler yapıyor, “sert geri bildirimleri” için topluluğa teşekkür ediyor

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!