Microsoft, Windows 11’in Sorun Gidericilerini Kaldırıyor – Peki yardım için nereye başvurabilirsiniz?

Sıradaki içerik:

Microsoft, Windows 11’in Sorun Gidericilerini Kaldırıyor – Peki yardım için nereye başvurabilirsiniz?

e
sv

Apple Etkinliği 2023: iPhone 15’in 12 Eylül’deki tanıtımını nasıl izleyebilirsiniz?

09 Eylül 2023 03:52

Apple, Salı günü TSİ 10’da (New York’ta 13:00, Londra’da 18:00, Paris’te 19:00) gerçekleştireceği “Wonderlust” açılış konuşmasında yeni iPhone modellerini tanıtacak ve etkinliği buradan izleyebileceksiniz.

 

 

Söylentilere göre Apple yeni nesil iPhone modellerini tanıtacak – iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max. Ve bu kez şirket “Pro” modelleri için paslanmaz çeliği titanyumla değiştirebilir.

Titanyum çerçeveler çeşitli avantajlar sağlayacaktır. Sonuç olarak cihazlar daha hafif olabilir ve ekranın etrafındaki çerçeveler biraz daha ince görünebilir. Elbette iPhone 14 Pro’dan da farklı görünecektir – ancak Apple’ın toplantısından önce nasıl göründüğünü bilemeyeceğiz.

Daha da önemlisi Apple, AB düzenlemeleri nedeniyle tescilli Lightning portunu daha standart bir USB-C portuyla değiştirecek. Apple’ın bu değişikliği nasıl sunacağını ve gelecekteki iPhone alıcılarının bu değişikliğe nasıl tepki vereceğini görmek ilginç olacak.

Bu ürün lansmanına ek olarak, Apple bu fırsatı yeni bir Apple Watch tanıtmak için de kullanabilir çünkü şirket Apple Watch’u yılda bir kez yenilemeyi seviyor. Bu konuda detaylar henüz net değil.

Son olarak Apple, iPhone etkinliği genellikle çok ilgi çektiği için Vision Pro hakkında kısaca konuşabilir. Şirket hala VR başlığını önümüzdeki yıl piyasaya sürmeyi bekliyor.

Apple etkinliğini YouTube üzerinden yayınladığı için canlı yayını doğrudan bu sayfadan izleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken YouTube oynatıcısındaki oynat düğmesine tıklamak.

Eğer bir Apple TV’niz varsa, TV uygulamasını açabilir ve “Apple Özel Etkinliği” bölümünü arayabilirsiniz. Bugünkü etkinliği izlemenize ve eskileri yeniden izlemenize olanak tanır.

Apple TV’niz yoksa ve YouTube’u kullanmak istemiyorsanız, şirket web sitesindeki Apple Etkinlikleri bölümünden etkinliği canlı yayınlamanıza da olanak tanıyor. Bu video yayını Safari, Mozilla Firefox, Microsoft Edge ve Google Chrome gibi tüm büyük tarayıcılarda çalışıyor.

 

Daha fazla bülten için;

Android’de Endişe Verici Bir Güvenlik Açığı Var, Bu Nedenle Kullanıcıların Hemen Güncelleme Yapması Gerekiyor

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!