Google AI, Bir Metin Açıklamasından Herhangi Bir Türde Müzik Oluşturabilir

Sıradaki içerik:

Google AI, Bir Metin Açıklamasından Herhangi Bir Türde Müzik Oluşturabilir

e
sv

Amazon’un Tomb Raider TV Dizisi Yaptığı Bildiriliyor

28 Ocak 2023 15:00

Phoebe Waller-Bridge’in baş yapımcı olduğu söyleniyor.

Hollywood, bir Tomb Raider prodüksiyonunda bir bıçak daha alıyor olabilir, ancak bu sefer küçük ekran için. Hollywood Reporter kaynakları, Amazon’un Prime Video için bir Tomb Raider TV dizisi yarattığını ve Phoebe Waller-Bridge’in (Fleabag şöhretinden) yönetici yapımcılığını üstlenip senaryoyu yazacağını söylüyor. Başrolde kimin oynayacağı belli değil ama Angelina Jolie veya Alicia Vikander’in Lara Croft rolünü tekrar oynayacağına güvenemeyiz. Gösterinin hala geliştirme aşamasında olduğu bildiriliyor.

Amazon’dan yorum istedik. En azından böyle bir işbirliği şaşırtıcı olmaz. Amazon bir sonraki Tomb Raider oyununu yayınlıyor ve Waller-Bridge daha önce Amazon ile Sign Here roman uyarlaması gibi projeleri içeren üç yıllık bir anlaşma yaptı. The Reporter’ın kaynakları, Amazon’un geçen yılın sonlarında bir anlaşmayı yenilemek için “agresif” davrandığını iddia ediyor.

Söylenti, oyun tabanlı TV şovlarının ilgi odağı olduğu sırada geliyor. HBO’nun The Last of Us’ı şimdiden ikinci sezonu alacak kadar başarılı oldu. Bu arada Sony, Netflix ve Prime Video için God of War, Gran Turismo ve Horizon oyunlarını hazırlıyor. Bir Tomb Raider serisi, Amazon’un oyun temalı kataloğunu destekleyecek ve halihazırda League of Legends şubesi Arcane gibi isabetlere sahip olan Netflix gibi rakiplere karşı rekabet etmesine yardımcı olacaktır.

Amazon ayrıca potansiyel gişe rekorları kıran filmlerin peşinden koşmaktan da çekinmedi. Örneğin, şirketin The Lord of Rings: The Rings of Power için 1 milyar dolar harcadığı bildirildi. Bir Tomb Raider şovu o kadar cömert olmayacak olsa da, Waller-Bridge’in katılımı, Amazon’un bir hit için istekli olduğunu gösteriyor. Amazon, geçen yıl en iyi akış listelerini aşmak için mücadele etti – bu, Netflix’in Stranger Things gibi başarılarına karşı daha iyi bir cephane sağlayabilir.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!