Yeni rapora göre X, antisemitik ve İslamofobik nefreti geride bırakıyor

Sıradaki içerik:

Yeni rapora göre X, antisemitik ve İslamofobik nefreti geride bırakıyor

e
sv

Amazon, takip ve iade gibi yeni Buy with Prime avantajlarını tanıttı

14 Kasım 2023 23:23

Prime üyelerinin doğrudan üçüncü taraf satıcılardan alışveriş yapmasına ve ücretsiz kargo ve iade gibi Prime avantajlarından yararlanmasına olanak tanıyan Amazon’un Buy with Prime hizmeti, bugün Amazon’un web sitesi ve mobil uygulaması aracılığıyla Buy with Prime siparişlerini takip etme ve müşteri hizmetleriyle 7/24 canlı sohbetlere erişim gibi yeni özellikleri kullanıma sundu.

Amazon ayrıca iadeler için daha fazla teslim yeri ekliyor. Müşteriler artık uygun Buy with Prime siparişlerini yakındaki UPS Store şubelerine, Whole Foods Market, Amazon Fresh ve Amazon Go mağazalarına kutu veya etiket olmadan iade edebiliyor.

Ayrıca, e-ticaret devi bugünkü duyurusunda, alışveriş yapanların artık “Prime ile Satın Al sunan katılımcı markaların Amazon dışı ürün sayfalarında” Amazon incelemelerini görebileceğini yazdı. Teorik olarak, gerçek Amazon müşterilerinin yorumlarına sahip olmak, alışveriş yapanların üçüncü taraf bir web sitesinden satın aldıkları ürünler hakkında daha emin hissetmelerine yardımcı oluyor.

Yeni Buy with Prime özellikleri 2023 tatil sezonunun başlamasıyla birlikte geliyor. Amazon, TikTok Shop ve Shein gibi pazar yerleriyle yeni bir rekabetle karşı karşıya olduğu için muhtemelen daha fazla müşteriyi hizmeti denemeye ikna etmenin yanı sıra ek çevrimiçi mağazalardan ücret geliri elde etmeyi umuyor. Şirkete göre, Buy with Prime’ın bir satıcının müşteri tabanını artırdığı kanıtlanmıştır – her dört Buy with Prime siparişinden ortalama üçü yeni müşterilerden gelmektedir.

Buy with Prime resmi olarak Nisan 2022’de başlatıldı ve bu yılın başlarında kullanılabilirliğini genişletti. Wyze, KNOW Beauty ve ALT. Fragrances gibi markalar online mağazalarında Buy with Prime’ı sunuyor

 

Daha fazla bülten için; 

Amazon Türkiye’nin “Gülümseten Kasım Fırsatları” kampanyası başladı!

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!